Biznes

Jazda na rowerze to wyjątkowo popularna forma rekreacji. Regularna jazda może pozytywnie oddziaływać na nasze życie. Pozwala zmniejszyć stres, spalić zbędne kalorie, wyćwiczyć mięśnie, poprawić samopoczucie oraz może być atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego. A jak sprawić, żeby wyjazdy na rowerze były przyjemnością? Oczywiście dokonując wyboru właściwego modelu dla siebie. Niebawem będziecie mieli taką okazję.

Sklep Biker znajdujący się na ulicy Żywieckiej 909, obok ronda za Arcyksiążęcym Browarem w Żywcu, organizuje prawdziwą Majówkę dla fanów dwóch kółek! 1 maja 2017 roku od godziny 9.00 na parkingu obok sklepu Biker odbędą się testy rowerów Merida, jednego z czołowych producentów rowerów na świecie. Będzie to pierwsza taka akcja w Żywcu!

Testy mają charakter otwarty, co za tym idzie każdy może w nich wziąć udział i bezpłatnie przetestować genialne modele do jazdy po szosie oraz w terenie. Pamiętajcie, że osoby niepełnoletnie muszą pojawić się z opiekunem.

Już teraz można się zapisywać na testy i zarezerwować swój wymarzony jednoślad. Rezerwacji możecie dokonać TU, a poszczególne modele oraz ich dostępność sprawdzicie TU. Zapraszamy również do galerii poniżej, gdzie można zobaczyć niektóre z modeli. 

Dzięki rejestracji unikniecie kolejek i długiego oczekiwania na wybrany model. Testy będą odbywać się na wcześniej wyznaczonych trasach.

Sklep Biker przeznacza do testów około pięćdziesięciu modeli z najwyższej półki z każdej kategorii. Wśród nich znajdziemy takie cuda jak: NINETY-SIX 9.TEAM, NINETY-SIX 7.TEAM, ONE-TWENTY 9.7000, ONE-TWENTY 7.7000, BIG.NINE TEAM czy SCULTURA DISC 5000. Nawet najbardziej wymagający koneser jazdy na rowerze znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Rowery udostępniane są do testów po podpisaniu umowy użyczenia oraz wpłaceniu kaucji w wysokości 300 zł. Uczestnik będzie miał do dyspozycji 1,5 godziny na sprawdzenie przez siebie wybranego modelu roweru Merida.

Oprócz testowania dla wszystkich uczestników Sklep Biker przygotował prawdziwe święto majówkowe! Na parkingu obok sklepu zostanie przygotowany poczęstunek z grilla oraz zimny bursztynowy napój prosto z rollbaru. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach, na nich także będą czekać atrakcje, m.in. dmuchane zjeżdżalnie.

Jeśli nie dacie rady pojawić się na imprezie 1 maja, nic straconego! Podobne atrakcje będą zorganizowane w Bielsku-Białej w dniach 3 maja br. Tam będziecie mogli przetestować rowery marki Kross! Więcej informacji oraz rezerwacji możecie dokonywać TU

Jazda na rowerze to nie tylko hobby czy środek transportu, który pomaga dotrzeć do celu. Rower to styl życia. I nie ważne czy jeździsz sportowo czy rekreacyjnie. Daje poczucie wolności i niezależności. Warto więc wybrać odpowiedni model, dobrany pod własne potrzeby. Znajdziecie taki właśnie w sklepie Biker, gdzie dostępnych jest ponad 700 modeli rowerów najlepszych światowych marek w bardzo dobrych cenach. 

Nie zapomnijcie o kasku!

Autor: Katarzyna Mołdysz

(sponsorowane)