Kultura

Weź udział w największym interaktywnym finale Męskiego Grania 2013 w Żywcu!

Przed nami finałowy koncert Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Dzięki streamingowi fani polskiej muzyki zobaczą online nie tylko występy O.S.T.R. z Michałem Urbaniakiem, zespołu Czesław Śpiewa i Hey, Meli Koteluk czy Myslovitz. Pierwszy raz w historii projektu będą też mogli współtworzyć wydarzenie i wpływać na to, co się będzie działo na scenie 31 sierpnia w Amfiteatrze pod Grojcem.

Finał Męskiego Grania zawsze wyzwala dużo emocji. Wyjątkowe miejsce, niezwykli artyści oraz zaskakujące występy sprawiają, że bilety na ostatni koncert wyprzedały się z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby mimo to obejrzeć wybrane występy, a nawet zostać aktywnym uczestnikiem wydarzenia i po raz pierwszy w historii projektu nadawać mu ostateczny kształt.

Męskie-Granie-2013-logo

Wystarczy 31 sierpnia wejść na stronę www.zywiec.com.pl/live. Oprócz okazji

do tego, aby poczuć energię koncertu, w czasie jego trwania internauci będą mogli wybrać miejsce, z którego chcą oglądać wydarzenie. W głosowaniu prowadzonym na stronie internetowej będą decydować o tym, w jakie z dostępnych miejsc uda się operator wyposażony w mobilną kamerę. Kolejnym elementem interaktywnego doświadczania finału Męskiego Grania będzie możliwość zadawania pytań Meli Koteluk, a także członkom zespołów Myslovitz i Kaliber 44 podczas video czatu, który odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem koncertu.

W tym roku streaming rozbudowano o niezwykłą innowację – widzowie będą mieć wpływ na to, co wydarzy się na scenie. W zależności od ilości uczestników relacji online, artyści występujący w Żywcu będą realizowali kolejne wyzwania. W przypadku, gdy wirtualna widownia osiągnie poziom 10 000, wszyscy będą mieli okazję posłuchać medley’a singli Męskiego Grania z edycji 2010-2012

w wykonaniu Dj Eproma. Gdy liczba internautów wyniesie 25 000, O.S.T.R z Kalibrem 44 połączą siły i wystąpią wspólnie na scenie. Kolejną odsłoną będzie gra na skrzypcach w wykonaniu dyrektora artystycznego, kiedy ilość widzów wzrośnie do 35 000. Przekroczenie granicy 50 000 będzie oznaczało, że zespół Hey zagra pierwszy w historii Męskiego Grania bis. Ponadto, co godzinę widzowie transmisji będą mogli wygrywać atrakcyjne nagrody – telefon HTC One oraz koszulki z wyjątkowej kolekcji ubrań Męskie Granie 2013.

Męskie Granie 2013 Nosowska i O.S.T.R.

Atrakcje przygotowano także dla użytkowników portalu Facebook.  Za pomocą aplikacji dostępnej na profilu marki Żywiec będą oni mogli stworzyć swój mini koncert finału Męskie Granie 2013. Należy zaprosić do udziału w wydarzeniu przynajmniej trzy osoby i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Można w ten sposób nie tylko zorganizować wspólne oglądanie finału trasy, ale również wygrać jeden z 50 zestawów nagród, na który składają się: karta z rocznym abonamentem w serwisie Spotify, 4 koszulki z kolekcji ubrań Męskie Granie 2013 oraz 24 puszki piwa Żywiec z edycji limitowanej.

„Przed nami kolejny finał trasy koncertowej, pierwszy tak przełomowy dla projektu – interaktywny, stwarzający wiele możliwości aktywnego uczestniczenia w wydarzeniu. Tym razem nie tylko artyści przygotują spektakl, także internauci będą mogli wcielić w życie swoją wizję koncertu Męskiego Grania” – mówi Marcin Filipiak, kierownik marki Żywiec.

Wszyscy goście będą mogli odpoczywać w specjalnej strefie Żywca znajdującej się w designerskich kontenerach. W trosce o środowisko piwo Żywiec będzie serwowane w kubkach zwrotnych.

Na koncercie prowadzona będzie akcja „18+” promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i sprzedaż piwa wyłącznie osobom pełnoletnim.

Wyłącznym sponsorem Męskiego Grania 2013 jest marka Żywiec.

Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem – 31 sierpnia

Czesław Śpiewa, Hey, Kaliber 44, Mela Koteluk, Modulators, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R.,  The Sunlit Earth, Zorak

Więcej o Męskim Graniu na meskiegranie.pl.

Info.: Męskie Granie