Kultura

29 maja 2013 r. o godzinie 19.00 w żywieckim MCK zagra zespół TABU!

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku. W swoim dorobku ma  prawie pół tysiąca zagranych koncertów oraz najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach. Tabu na swoim koncie ma 3 studyjne albumy, zespół został również dwa razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live. Najnowszy album Endorfina został wydany w tym roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Zyskał także wiele przychylnych opinii wśród dziennikarzy muzycznych.

Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie u nich również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Są również rozpoznawalni poza granicami naszego kraju, szczególnie w Czechach. Kapela jest też współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae - Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.

koncert tabu żywiec

BILETY W CENIE 10 zł DO NABYCIA W MIEJSKIM CENTRUM KULTURY W ŻYWCU PRZY AL. WOLNOŚCI 4 LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ mck.zywiec.pl