Kultura

15 lutego 2013 roku w Kawiarni Wiedeńskiej DeKaffe odbędzie się koncert Natalie LovesYou. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Organizatorami przedsięwzięcia są  Solhojd Music & DeKaffe.

 Natalie LovesYou, to stwierdzenie, które przypuszczalnie może wywołać wiele skrajnych emocji - od cukierkowej euforii, po niepowstrzymaną burzę uczuć.  Tak można określić muzykę zespołu, który powstał z inicjatywy dwojga muzyków, Natalii Baranowskiej oraz Grzegorza Chrząścika, działających uprzednio w takich projektach jak Iowa Super Soccer, Gutierez, czy Mofoplan. Inspirując się muzyką skandynawską oraz europejską, znaleźli sposób, by stworzyć swój własny projekt, który miał po prostu oddawać ich stany emocjonalne, pasje, zainteresowania. Z czasem do zespołu dołączyli nowi członkowie, Piotrek Sawicki, Bartek Pluta, Tomek Szczepanek.

 Kompozycje zespołu wynikają z różnic osobowości i nie są jednoznaczne. Część utworów zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej jest przerysowana, wręcz infantylna, są też piosenki zupełnie na serio, przepełnione szałem dźwięków i melodii. Pierwszy singiel grupy zatytułowany Theory of moving on mówi o tym, że wszelkie przeciwności losu możemy pokonać tylko my sami, wkładając w to własną pracę, nie oglądając się za siebie iść dalej i piąć się w górę. Do tej właśnie piosenki powstał teledysk. Zrealizowany został przez grupę Rumburak Produkcja. Zdjęcia do klipu odbyły się w magicznej, leśnej scenerii. Na drodze Natalii pojawiają się przeróżne niespodzianki, z którymi będzie musiała się zmierzyć.


Natalie Loves You żywiec

Obecnie grupa kończy materiał na debiutancką płytę, na której znajdzie się ponad dziesięć piosenek, o różnej stylistyce, wszystkie napisane zostały w języku angielskim. Zespół przygotowuje się też do koncertów, które rozpocznie w 2013 roku, poszukuje też wydawnictwa, które byłoby zainteresowane dotychczasowym materiałem grupy.

Natalie LovesYou, rezygnując ze standardowej formy prowadzenia strony internetowej zespołu, pisze bloga, na którym opisuje swoje przemyślenia pojawiające się podczas procesu tworzenia piosenek, zdaje relacje ze wszystkich wydarzeń, w których zespół bierze udział i dzieli się materiałami. Po najnowsze informacje o zespole, daty najbliższych koncertów i innych wydarzeń związanych z działalnością zapraszamy na: www.natalielovesyouband.blogspot.com

Wstęp: 15 zł

Zapraszamy

Źródło:  Solhojd Music