Kultura

Szkoła Tańca Swing Żywiec organizuje ostatni przed wakacjami kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych, który ma na celu przygotowanie przyszłych małżonków do pierwszego tańca na ich weselu. Jest to doskonała okazja nie tylko do nauki nowych umiejętności tanecznych, ale również do spędzenia czasu razem i stworzenia wspólnych wspomnień.

Kurs skierowany jest do par, które chcą nauczyć się podstawowych kroków i figur tanecznych, które będą mogli wykorzystać podczas tańca weselnego. Podczas uczestnicy rozwiną swój taneczny potencjał, poprawią postawę i dowiedzą się, jak prowadzić partnera podczas tańca.

Ćwiczenia odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że nawet ci, którzy wcześniej nie mieli styczności z tańcem, czują się komfortowo i w pełni zaangażowani. 

Kurs trwa kilka tygodni, Dzięki regularnym zajęciom para ma możliwość przyswoić sobie nowe umiejętności i doskonalić swoje umiejętności taneczne.

Warto zainwestować czas i wysiłek w naukę tańca towarzyskiego, ponieważ jest to doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych chwil razem z partnerem. Tańce towarzyskie nie tylko wzmacniają więzi emocjonalne między parą, ale także przynoszą wiele radości i satysfakcji.

Dlatego jeśli planujecie wesele i chcecie zaimponować swoim gościom pierwszym tańcem, warto skorzystać z kursu tańca towarzyskiego dla narzeczonych organizowanego przez Szkołę Tańca Swing Żywiec. To nie tylko świetna okazja do nauki tańca, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu razem i przygotowania się do tego wyjątkowego momentu w Waszym życiu.

Zajęcia poprowadzi Michał Stasica, Trener Tańca Sportowego, Sędzia Sportowego Tanca Towarzyskiego.

Zapraszamy do kontaktu z recepcja 665404020.