Kultura

SOBOTA - 14.03.

Dla naszych milusińskich mamy nie lada gratkę - po długiej przerwie wracają kreatywne warsztaty! W tym tygodniu dzieciaki będą wykonywać rysunki 3D - ucząc się jak można wykorzystać wszystko co nas otacza (z grubsza mówiąc z rzeczy które na pozór wydawałyby się nie potrzebne) aby stworzyć obraz.

Warsztaty poprowadzi pracownia Meli Melo - jeśli jej jeszcze nie znacie wpadnijcie do nich na ul Kościuszki (na przeciwko wejścia do parku). Na prawdę znają się na rzeczy :)

Koszt warsztatów dla dziecka - 20zł

Start godzina 10.00 (czas trwania ok 1.5h)

NIEDZIELA - 15.03

Koncert Jazzowy promujący płytę White Grain of Coffee

Przemysław Strączek - gitara

Francesco Angiuli - kontrabas (Włochy)

Frank Parker - perkusja (USA)

W 2014 roku Przemysław Strączek wydał swój czwarty album White Grain of Coffee, który spotkał się z dużym zainteresowaniem mediów muzycznych w Polsce i za granicą. Po premierze płyty zespół został wybrany do udziału w programie Bridge Music organizowanym przez Scottiish Jazz Federation, dzięki czemu muzycy zaprezentowali płytę w największych miastach Szkocji i Wielkiej Brytanii występując w Edynburgu, Glasgow, Londynie i Birmingham, co zostało zauważone przez europejskie media jazzowe (Jazzwise, Jazz in Europe, Jazz Forum, Radio Abracadabra, Audio).

Muzyka zawarta na płycie to kompozycje lidera grupy nawiązujące do stylistyki europejskiej muzyki jazzowej, otwartej, przestrzennej, tworzonej przy wykorzystaniu największego potencjału - swoistej muzykalności członków zespołu.

Możecie podpatrzeć na poniższych linkach jak brzmią ale koniecznie odwiedzić nas w niedzielę aby posłuchać ich na żywo

{youtube}Jj5MpFfQao8{/youtube}

Cena biletu: 35zł/os - w tym lampka czerwonego wina

start koncertu: 19.30

ZAPRASZAMY!

PS_Inter_Trio_plakat_2