Magazyn
21 czerwca, w Teatrze Palladium w Warszawie, Onkofundacja Alivia podsumowała 10 lat istnienia portalu Onkomapa.pl i wyróżniła najwyżej oceniane ośrodki medyczne i specjalistów w Polsce.
Laureatów w konkursie Alivia Onkomapa wybrali ci, którzy najlepiej znają medyków i szpitale – ich pacjenci. Bardzo miło mi poinformować, że wśród nagrodzonych znalazł się mieszkaniec Żywca – pan doktor Rafał Wiśniowski, wybitny onkolog. Znakomity specjalista pochodzący z naszego miasta otrzymał dwa bardzo ważne wyróżnienia. W plebiscycie na najlepszego lekarza dziesięciolecia w Polsce zajął drugie miejsca, uznany został również najlepszym lekarzem onkologiem w województwie śląskim.
Pan Doktor pomógł wielu osobom z naszego miasta, regionu, a tak naprawdę z całej Polski. Jest znakomitym specjalistą, człowiekiem pełnym empatii, dającym pacjentom nadzieję, potrafiącym ich przeprowadzić przez najtrudniejsze z chorób, jaką są bez wątpienia nowotwory.
Tytuły, które wczoraj otrzymał są znakomitym podsumowaniem i podziękowaniem za pracę i serce, które w nią wkłada każdego dnia.