Magazyn

Rocznica ślubu to jedna z najważniejszych dat w małżeńskim kalendarzu. Nie wiesz co kupić ukochanej/ukochanemu? A może jesteś zaproszony na obchody rocznicy jako gość? Podpowiadamy, jakie prezenty będą najlepsze w każdym z przypadków!

Prezent na rocznicę - dla Niej

Ślub już za Wami, ale to nie koniec starań o ukochaną. Stanąłeś przed kolejnym poważnym problemem: potrzebny Ci pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla kobiety. Te propozycje zaskoczą Twoją żonę!

Wszystkie opisywane w artykule prezenty znajdziesz, spersonalizujesz i zamówisz na mygiftdna.pl.

  • Obraz na płótnie - znajdź w albumie lub w smartfonie Wasze wspólne zdjęcie. Najlepiej uśmiechnięte, radosne i pełne miłości. Masz? W takim razie zamów je w formie obrazu na płótnie i daj w prezencie małżonce - na pewno miło będzie wrócić do tego wspomnienia razem i to nie jeden raz!

  • Pluszak w koszulce z dedykacją - chcesz zabrać swoją ukochaną żonę na kolację, a wcześniej wręczyć jej drobny upominek? W tej roli sprawdzi się pluszak w koszulce, na której nadrukowane zostaną Wasze inicjały i data ślubu. Drobny gest, a małżonka na pewno się ucieszy!

  • Słój życzeń "kocham Cię" - bardzo romantyczny prezent, który Twoja żona z pewnością doceni. Wewnątrz słoju znajduje się 31 karteczek z wyjątkowymi wyznaniami, w sam raz na rocznicę.

Prezent na rocznicę - dla Niego

Szukasz prezentu dla swojego męża? To nie jest proste zadanie - facetom zawsze najtrudniej wybrać coś, co się im spodoba... Na szczęście mamy kilka podpowiedzi, dzięki którym uda się to na pewno!

  • Zestaw do grilla - o ile spora część mężczyzn stroni od kuchni, tak gdy przychodzi do rozpalania grilla, przejmują pałeczkę. Niech Twój mąż robi to stylowo, z grawerowanym zestawem do barbeque: szczypcami, łopatką, pędzelkiem, nożem i widelcem do mięsa.

  • Skórzany portfel - faceci bardzo często nie zauważają, że ich portfele są... ekhm... zużyte. Dlatego jeśli i Twój mąż jest takim przypadkiem, sprezentuj mu elegancki portfel z wygrawerowanym jego imieniem, inicjałami lub monogramem.

  • Karafka do whisky - jeśli Twój małżonek lubi whisky, to idealnym rocznicowym prezentem będzie elegancka karafka z unikatowym grawerem. Możesz także wybrać zestaw ze szklankami - ukochany na pewno znajdzie się w siódmym niebie.

Prezent na rocznicę - dla pary

Często rocznice ślubu obchodzone są w rodzinnym i przyjacielskim gronie - zwłaszcza te duże i "okrągłe". Co wówczas można kupić w prezencie dla pary? Mamy kilka pomysłów, z których możesz zaczerpnąć inspiracji!

  • Mapa podróży - świetnie sprawdzi się jako prezent rocznicowy dla pary wędrowników. Na mapie można zaznaczać miejsca, w których się już było, ale i oznaczać przyszłe cele podróży, przypinać zdjęcia i notatki. Mapa dostępna także w formie zdrapki!

  • Karafka i dwa kieliszki do wina - zestaw w sam raz na wieczory spędzane we dwoje. Wygrawerowane serce z odcisków palców, imiona małżonków i data ślubu - to wszystko czyni ze zwykłej karafki i kieliszków najpiękniejszy prezent na rocznicę!

  • Drzewo rodzinne - jeśli rocznicę obchodzi starsze małżeństwo (np. dziadkowie) to fantastycznym pomysłem jest pokazanie im, co powstało wskutek ich ślubu. Drzewo genealogiczne ze zdjęciami wszystkich członków najbliższej rodziny to strzał w dziesiątkę!