Magazyn
Praca jako fryzjer ma wiele zalet - kontakt z klientem, okazje do poznania ciekawych ludzi, dużo możliwości rozwoju. Jednak nie jest tak bajkowa, jak by się mogło wydawać. Jako fryzjer spędzasz większość czasu w pracy na stojąco, przez co cierpią plecy i nogi, a po całym dniu czujesz się zmęczony i obolały. Jak temu zaradzić? Jest na to sposób!

Praca jako fryzjer ma wiele zalet - kontakt z klientem, okazje do poznania ciekawych ludzi, dużo możliwości rozwoju. Jednak nie jest tak bajkowa, jak by się mogło wydawać. Jako fryzjer spędzasz większość czasu w pracy na stojąco, przez co cierpią plecy i nogi, a po całym dniu czujesz się zmęczony i obolały. Jak temu zaradzić? Jest na to sposób! Wybierz taboret fryzjerski, który zapewni Ci wyjątkowy komfort podczas pracy każdego dnia. 

Taboret fryzjerski - jaki wybrać? 

Taboret fryzjerski (inaczej hoker) to niewielki, choć niezwykle istotny element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie fryzjerskim.  Jaki hoker wybrać? Czym kierować się przy wyborze taboretu? W ofercie sklepów z wyposażeniem salonów fryzjerskich online znajdziesz wiele modeli.

  • Warto wybierać wysokiej jakości hokery, które zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że ten mebel posłuży Ci przez wiele lat. Najlepiej wybrać hoker wykonany z ekoskóry - będzie trwały, a przy tym łatwy do czyszczenia. 
  • Dostosuj taboret indywidualnie do swoich potrzeb. Zwróć uwagę na regulację wysokości - dostępne są taborety, które można regulować w zakresie np. 45 - 60 cm lub 60 - 86 cm. Dopasuj wysokość do swojego wzrostu, a Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Do wyboru masz zarówno taborety z oparciem, jak i bez niego. Jeśli potrzebujesz dodatkowego podparcia na plecy, wybierz model z oparciem. Dzięki temu będziesz mógł się wygodnie oprzeć podczas pracy, a Twój kręgosłup odpocznie. Istotny jest także kształt siedziska. 
Komfortowy hoker - łatwiejsza i przyjemniejsza praca 

Hoker fryzjerski to mebel, który sprawi, że jeszcze bardziej polubisz swoją pracę! Jak już wyżej zostało wspomniane, wybierając hoker fryzjerski warto zwrócić uwagę na kształt siedziska. Bardzo popularne są modele z siedziskiem w kształcie siodła. Tak ergonomiczny kształt sprawia, że kręgosłup i nogi układają się w naturalnej pozycji, dzięki czemu niwelowane są wszelkie obciążenia, a co za tym idzie - pod koniec dnia nie będziesz odczuwać bólu. Dobrym rozwiązaniem są także miękkie, płaskie siedziska, które zapewnią Ci wysoki poziom komfortu.

Hokery w salonie kosmetycznym 

Hokery fryzjerskie to meble stworzone z myślą o podniesieniu komfortu pracy fryzjerów. Jednak znajdują zastosowanie nie tylko w salonach fryzjerskich, ale także w salonach kosmetycznych. Można je wykorzystać jako siedzisko dla klientek podczas wykonywania zabiegów np. na paznokciach. W tym przypadku warto wybrać taboret z oparciem, który będzie zdecydowanie bardziej wygodny dla klientów. 

Gdzie kupić wysokiej jakości wyposażenie do salonów? 

Planując kupno hokera fryzjerskiego lub kosmetycznego warto wybrać profesjonalne, wysokiej jakości modele. Takie właśnie oferują internetowe sklepy fryzjerskie. W sklepie www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl znajdziesz szeroki wybór taboretów, a ponadto masz gwarancję wysokiej jakości i trwałości. To bardzo wygodna metoda zakupów, która staje się coraz bardziej popularna. Możesz dokonać zakupu bez względu na to, gdzie akurat jesteś - w pracy, w domu, czy w aucie. Szybko, prosto i bezpiecznie!