Magazyn

 W damskiej stylizacji ślubnej dodatki odgrywają niemal tak samo istotną rolę jak fryzura albo wykonany makijaż. Muszą one odpowiednio uzupełniać suknię ślubną i podkreślać wszelkie atuty panny młodej. Jak zatem wybrać kolczyki na ślub? Czy modne ostatnio kolczyki celebrytki to dobry pomysł? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

 Jakie kolczyki do sukni gorsetowej?

 Wiele współczesnych panien młodych stawia na suknie gorsetowe. Doskonale się prezentują zwłaszcza na ślubach urządzanych w letnich porach roku. Świetnie eksponują bowiem letnią opaleniznę. Przy takiej sukni ślubnej można trochę zaszaleć z kolczykami. Linia twarzy jest bowiem wolna, a zatem dobrze prezentują się zarówno kolczyki delikatne, jak i te nieco bardziej masywne. Polecamy w szczególności kolczyki wiszące. Wiele pań wybiera na przykład modele z kamieniami. Kolczyki celebrytki zakończone błękitnym topazem przy okazji zrealizują tradycję, mówiącą o tym, że panna powinna mieć na sobie coś niebieskiego.

 Jakie kolczyki do bogatej, księżniczkowej sukni?

 Ozdobna suknia, posiadająca wiele świecących elementów wymaga natomiast doboru nieco bardziej stonowanych i delikatnych kolczyków. Dzięki temu dodatki nie staną się przytłaczające i nie zaburzą całej stylizacji. Przy czym skromne kolczyki mogą być zarówno krótkie, długie, ażurowe lub klasyczne. Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Nie jest zatem prawdą, że przyszłe panny młode mogą stawiać tylko na delikatne kuleczki w uszach lub ledwie widoczne cyrkonie. Nawet bardzo bogata suknia ślubna doskonale będzie się komponowała chociażby z kolczykami celebrytkami o delikatnej i subtelnej zawieszce. Polecamy chociażby modele z delikatnym, złotym serduszkiem albo ażurową koniczynką.

 Jakie kolczyki do sukni ślubnej w stylu boho?

 Dzisiaj wiele panien młodych wybiera też suknię ślubną i dodatki w stylu boho. W ten sam sposób jest urządzona sala weselna oraz wszelkie elementy, związane ze ślubem. Styl boho to natomiast łączenie pozornie niepasujących do siebie materiałów. Często pełno w nim różnych tkanin, kolorów i dekoracyjnych dodatków. Oczywiście panna młoda nie może szczególnie zaszaleć z kolorem. W końcu do sukni ślubnej zarezerwowany jest kolor biały. Może natomiast wyróżnić ją oryginalną teksturą, w tym chociażby popularną koronką. Do takiej stylizacji doskonale będą pasowały kolczyki celebrytki w wersji ażurowej, z motywem łapacza snów, ze skrzydłami, a także z kolorowymi kamieniami. Wszystkie warianty znajdziesz w zaufanych sklepach jubilerskich.