Magazyn

W czasie trwającej pandemii koronawirusa, warto skorzystać z cateringu na dowóz oferowanego przez lokalną restauracje Krówka, zlokalizowaną przy os. Parkowym 9a w Żywcu.


Jedzenie przygotowywane jest na miejscu, ze świeżych i najwyższej jakości produktów, dzięki temu każde danie ma prawdziwy, klasyczny smak. Krówka każdego dnia oferuje różne, ciekawe tradycyjne dania. Warto prześledzić menu i zastanowić się, czy nie zapewnić sobie chwili odpoczynku, a jednocześnie pomóc przedsiębiorcom z lokalnej branży gastronomicznej. Oferta skierowana jest również do Seniorów, którzy w czasie pandemii wolą skorzystać z dań przygotowanych przez innych, bo nie chcą stać w długich kolejach w sklepach i narażać się na zakażenie lub po prostu mieszkają samotnie i często gotowanie dla jednej osoby jest dla nich nieekonomiczne. Wszystkie posiłki przygotowywane w Krówce są pakowane hermetycznie. Teraz w ofercie również Pepsi 0,85 l do każdych zakupów powyżej 50 zł. 

W najbliższy weekend Wielkanoc, zatem święta za pasem. Biorąc pod uwagę pandemię koronawirusa będą zupełnie inne niż te, do których zdążyliśmy przywyknąć. Pomimo tego na wielkanocnym stole powinny znaleźć się tradycyjne potrawy. Warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Krówkę.

Zamówienia świąteczne przyjmowane są do dzisiaj pod numerem telefonu: 507 118 200 , warto więc się pospieszyć.

Więcej informacji TUTAJ

/materiał partnera/