Meble cateringowe dla profesjonalnych usług gastronomicznych

Meble cateringowe dla profesjonalnych usług gastronomicznych

Firmy cateringowe specjalizują się między innymi w organizacji imprez plenerowych, konferencji, festynów rodzinnych oraz wielu innych wydarzeń. Jednym z najważniejszych akcesoriów, który jest niezastąpiony podczas tego typu okoliczności, są wygodne meble cateringowe. Jednakże, co warto wiedzieć, nie tylko firmy cateringowe korzystają z tego typu akcesoriów. Meble cateringowe są bardzo często wykorzystywane także w hotelach, salach konferencyjnych, restauracjach, domach weselnych, pensjonatach i w innych punktach wypoczynkowo - gastronomicznych. Czym kierować się podczas wyboru mebli idealnych? Przede wszystkim ich wykonaniem!

Powinny być one zrobione nie tylko z dobrych gatunkowo i wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, ale także z dbałością o najdrobniejsze detale i szczegóły. Na rynku dostępny jest szeroki wybór mebli cateringowych, dlatego możecie być spokojni - z pewnością znajdzie takie akcesoria, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania! Absolutnym produktem must-have są stoły cateringowe i krzesła cateringowe.

Stoły cateringowe - jakie meble wybrać?

Stoły cateringowe najczęściej są wykonane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które jest materiałem trwałym, nie wymagającym specjalnej konserwacji, a także łatwym w utrzymaniu czystości. Zalet, które wynikają z inwestycji w tego typu stoły cateringowe, jest naprawdę wiele. Po pierwsze - te meble są naprawdę odporne na niszczące działanie warunków atmosferycznych, jak deszcz, światło słoneczne czy wiatr. Kolory nie blakną, a powierzchnia nie ulega uszkodzeniu, dzięki czemu meble - nawet przy niepogodzie, wyglądają jak nowe. Stoły cateringowe są także odporne na rdzewienie oraz na uszkodzenia mechaniczne, jak uderzenia czy obicia. Bardzo dużą zaletą jest również fakt, że meble tego typu można w naprawdę prosty i szybki sposób transportować, rozkładać i przechowywać. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana, co pozwala na ekspresowe sprzątanie stołów po skończonej imprezie. Złożone meble nie zajmują dużo miejsca, dlatego ich przechowywanie nie przysporzy Wam dużych problemów.

Krzesła cateringowe, które musisz mieć

Idealnym dopełnieniem dla stołów są krzesła cateringowe, które również zostały wykonane z niezwykle wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego. Stabilna konstrukcja każdego krzesła sprawia, że te meble świetnie sprawdzają się w każdych warunkach - również na nierównych powierzchniach. Krzesła cateringowe zapewniają bezpieczeństwo gościom danej imprezy, są wygodne i bardzo stabilne. Co więcej, każde krzesło jest niezwykle lekkie i poręczne, dlatego rozkładanie ich jest prawdziwą przyjemnością! Składają się i rozkładają w naprawdę szybkim czasie, co pozytywnie wpływa na jakość i efektywność pracy. Jest to szczególnie ważne w momentach, gdy do rozpoczęcia imprezy zostało naprawdę niewiele czasu, a organizatorzy źle wykalkulowali ilość pracy, która jest potrzebna, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Podobnie, jak w przypadku stołów, krzesła cateringowe również są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, a także na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.


Drukuj   E-mail