Magazyn

Portal www.zywiecinfo.pl to jeden z najdłużej, nieprzerwanie działających lokalnych serwisów informacyjnych na Żywiecczyźnie. Piszemy dla Was o naszym pięknym regionie od roku 2012. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam nową odsłonę ŻywiecInfo. Zmieniamy się, ale też wracamy do korzeni.

Od początku działalności priorytetem naszej redakcji jest przekazywanie Czytelniczkom i Czytelnikom najbardziej aktualnych informacji z powiatu żywieckiego. Staramy się, by treści na łamach portalu były interesujące i zróżnicowane. Dlatego też duży nacisk położyliśmy również na przybliżanie naszym odbiorcom historii regionu i jako pierwszy portal na Żywiecczyźnie publikowaliśmy i publikujemy wartościowe artykuły historyczne, przygotowywane przez współpracujących z naszą redakcją specjalistów. Codziennie nasze publikacje odbierane są przez blisko 30 tys. odbiorców z terenu powiatu żywieckiego. Promujemy nasz region, patronujemy medialnie większości ważnych wydarzeń, wspieramy ludzi kochających Beskidy i nieprzerwanie pozostajemy najbardziej poczytnym portalem na Żywiecczyźnie.
W nowej odsłonie znajdziecie sporo nowych udogodnień i funkcji. Jedną z nich jest możliwość dodawania ofert pracy oraz głosowania w naszych ankietach. Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną i podzielenia z nami Waszymi opiniami!
Czytelniczki i Czytelnicy, którzy są z nami od początku zapewne pamiętają pomarańczową szatę graficzną pierwszych wersji portalu. Dziś do tych kolorów wracamy i tym samym nieco odświeżamy nasze logo. Za budowę nowego serwisu dziękujemy CRTZ Agency.

Zdjęcie: Dariusz Lach