Magazyn

Gdy wiosna powoli odchodzi w zapomnienie, a z nieba zaczyna się lać prawdziwie letni żar, wszyscy chętnie sięgamy po lżejszą, bardziej przewiewną odzież oraz obuwie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż dążymy do maksymalnego komfortu i chcemy się po prostu czuć dobrze. W głębinach szaf znikają płaszcze i kurtki oraz grube swetry czy bluzy. Odkładamy tam także zabudowane, ciężkie buty, dobre co prawda na późnojesienną chlapę i zimowy śnieg, ale zbyt ciepłe, by sprawdzały się w letniej porze roku. Logicznym jest jednak, że poza dobrym samopoczuciem, powinniśmy także elegancko i ładnie wyglądać, adekwatnie do miejsca, w którym się w danym momencie znajdujemy, odpowiednio do naszej pracy czy szkoły. Jak tego dokonać?

Latem wcale nie trzeba iść z elegancją na udry

Wystarczy nasz ubiór dopasować tak, by mimo lekkości wciąż był stylowy i nadawał się nie tylko i wyłącznie na plażę, ale sprawdzał się także w znacznie bardziej formalnych sytuacjach. Ubierzmy się w jasne, letnie kolory. Wybierajmy miękki, ale szalenie stylowy len i inne naturalne materiały. Dopasowanie odpowiedniego ubrania nie powinno stanowić większego problemu. Trudniej jest w przypadku butów.

Większość klapek i sandałów nie wygląda najlepiej, a w wielu miejscach nie powinniśmy pokazywać się w co prawda ładnych, ale sportowych modelach. Odpowiedzią na ten problem mogą być bardziej klasyczne sandały Helios, które dostępne są w bardzo wielu różnych odsłonach. Można je dzięki temu dopasować wprost idealnie do swoich potrzeb. To uznana polska marka, która jest od dawna obecna na rynku i cieszy się świetnymi opiniami. W ofercie Heliosa znajdziemy komfortowe sandały zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Elegancja z odkrytą stopą?

Tak, to możliwe. Sandały Helios mają do siebie to, że zostały stworzone z myślą o osobach, które nie mogą sobie pozwolić na całkowicie nieformalny look. Co prawda znajdziemy wśród nich wzory typowo sportowe i plażowe, ale są one w mniejszości, a znacząca większość to kroje zaprojektowane z myślą o osobach, które wcale nie zamierzają nosić do nich krótkich, plażowych spodenek.

Wykonane z najlepszych, naturalnych materiałów sandały Helios dopasują się idealnie do każdej stopy, a mnogość wzorów i kolorów, jakie wśród nich znajdziecie, sprawia że uda się dobrać coś w sam raz do praktycznie dowolnego stroju. Niektóre z bardziej zakrytych, ale wciąż bardzo komfortowych sandałów tej marki, będą się prezentować wspaniale nawet przy eleganckiej sukience. To prawdziwa rewolucja na rynku letniego obuwia.