Magazyn
18 batalion powietrznodesantowy organizuje zajęcia, w ramach których będą uczyć jak się bronić i być bezpiecznym. Zajęcia mają odbywać się w ferie. 

 Żołnierze nauczą Cię podstaw zachowania w razie kryzysu i zagrożenia. Podczas 8-godzinnych zajęć (od 8:00 do 16:00) w wybraną sobotę uczestnik będzie miał możliwość m. in. zaznajomić się z bronią, rzucić granatem ćwiczebnym, poznać podstawy survivalu, walki wręcz, udzielania pierwszej pomocy, czy zasady nawigowania w terenie.

 WCR Bielsko-Biała wystawią punkty rekrutacyjne. Będzie można w ekspresowym tempie złożyć aplikację do służby i wstąpić w szeregi batalionu.
Bielsko-Biała 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
14 stycznia
28 stycznia
Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. Nieletni za zgodą rodzica/opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie.
Obowiązuje prosty sposób zgłoszenia poprzez e-mail (w treści imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i numer telefonu). Zgłoszenia przyjmowane są do godz.13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
18 bpd w Bielsku-Białej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „TRENUJ WOJSKIEM Z W FERIE Sprawdź program, WWW.MON.GOV.PL termin, miejsce zgłoś się! TRENUJ z WOJSKIEM BRONIĄ NAUCZ SIĘ POSŁUGIWANIA STRZELAJ RZUCAJ REAGUJ NA WALKI GRANATEM SKAŻENIE WRĘCZ, POZNAJ PRZETRWAJ TECHNIKI w TERENIE SOBOTA STYCZNIA STYCZNIA 8:00 16:00 14 28 BIELSKO BIAŁA IETRZNODESANTOWY 8BIELSKI <a href=Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. el:261-123-296 的”" />