Magazyn
W dniach 12-13.02. br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Żywcu odbył się charytatywny kiermasz walentynkowy, który został przygotowany przez uczniów klas 3a i 3c pod opieką wychowawczyń: pani Dominiki Kamińskiej i pani Ewy Pódy-Michalskiej.
Była to niezwykła okazja nie tylko do podarowania komuś pysznych słodkości z okazji Dnia Zakochanych, ale również wsparcia zmagającej się z guzem mózgu Adrianny Tyczyńskiej, kuzynki jednej z naszych koleżanek.
Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom oraz naszym drogim koleżankom i kolegom za zaangażowanie i okazanie dobrego serca. Dzięki Waszej obecności zebraliśmy kwotę 2262,07 złotych, która w całości została przekazana na leczenie czteroletniej dziewczynki. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za tak wielki odzew!
Przekazujemy również słowa podziękowania od mamy Ady:
„Dzień dobry.
Jestem mamą cudownej Adusi Tyczyńskiej, dla której był zorganizowany kiermasz w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Żywcu w dniach 12-13.02. br. Chciałam podziękować bardzo wszystkim ludziom wielkiego serca w imieniu Adusi i naszym, zwłaszcza Panu Dyrektorowi Szkoły Jackowi Biłce, uczniom klas 3a i 3c wraz z wychowawczyniami, a przede wszystkim Karinie Samoch i rodzicom uczniów liceum, który wzięli udział w tej inicjatywie. Dziękujemy za ciepłe myśli, słowa, pomoc, zaangażowanie i ogromny wkład w organizację kiermaszu, jak i za udział, zarówno rodziców, nauczycieli jak i uczniów, znajomych czy też przyjezdnych. Dziękujemy wszystkim czułym na troski i cierpienie dziecka. Serce rośnie, gdy ma się wsparcie w innych ludziach, wiemy, że możemy na Was liczyć. Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY”.
Poniżej załączamy link do fundacji, której Adusia jest podopieczną:
Jeszcze raz pięknie dziękujemy! Czynione dobro zawsze wraca!
Uczniowie klas 3a i 3a z wychowawczyniami: p. Dominiką Kamińską i p. Ewą Pódą-Michalską
Autor: Katarzyna Śleziak