Magazyn

Bogata oferta zakładów, świetna aplikacja mobilna i atrakcyjny bonus powitalny. Te cechy najczęściej podkreślają gracze korzystający z oferty najpopularniejszego bukmachera w Polsce. W przypadku STS opinie są istotnym elementem, który cały czas sprawia, że każdego miesiąca nowe osoby rejestrują swoje konto u buka. Sprawdź, za co jeszcze użytkownicy chwalą firmę.

Przedstawienie bukmachera STS - opinie eksperckie

STS to najbardziej znana marka organizująca zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Tę popularność zawdzięcza swojej już ponad 20-letniej obecności na rynku zakładów w Polsce. Staż ten sprawił, że marka zbudowała najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Taka jakość zakładów sprawia, że w przypadku STS opinie negatywne są prawdziwą rzadkością.

Początki firmy sięgają roku 1997. Wtedy to została powołana do życia spółka handlowa Star-Typ Sport. Jeszcze w czasach nim firma była znana jako STS online, opinie w środowisku zbierała nadzwyczaj pozytywne. To sprawiło, że kolejne punkty otwierane na terenie całego kraju przyciągały stale nowych sympatyków raczkującej jeszcze wtedy bukmacherki.

Chcąc w telegraficznym skrócie przedstawić najważniejsze informacje o firmie, można by utworzyć następującą listę:

  • Firma swoją siedzibę ma w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 8;
  • STS jest zarejestrowane jako spółka akcyjna;
  • Na stronie firmy można obstawiać zakłady z 33 dyscyplin;
  • W ofercie znajduje się również e-gaming i zakłady wirtualne;

Jakie opinie o STS mają użytkownicy internetu?

Jeśli chodzi o obstawianie w STS przez internet, opinie tutaj są jednoznaczne — każdy, kto choć raz wysłał kupon na stronie www lub w aplikacji STS, opinie ma bez dwóch zdań pozytywne. Pojawia się więc pytanie: Co sprawia, że to wszystko tak doskonale działa u tego operatora?

Wysoka jakość oferty jest wypadkową kilku czynników — firma czyni duże inwestycje w infrastrukturę techniczną. To sprawia, że budżet pozwala zatrudniać całe zespoły IT czuwające nad prawidłowościami w działaniu systemu.

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na świetną pozycję marki jest świetne rozeznanie w potrzebach rynku. Gracze zauważają, że STS stale monitoruje rynek zakładów i wprowadza innowacje, których oczekuje od nich całe środowisko.

Aplikacja STS - opinie

Wspomnieliśmy już o tym — zespół deweloperów bukmachera stworzył aplikację, która zachwyca każdego fana zakładów. Oprogramowanie jest dopracowane w każdym calu. To właśnie jeden z najważniejszych punktów, który sprawia, że osoby zakładające konto w STS  opinie mają takie, a nie inne — w większości pozytywne.

Bonusy STS - opinie nowych klientów

Firma ma w swojej ofercie bonusowej dla nowych graczy jeden punkt, który można określić mianem legendarnego — Mowa o STS 1200 na start. Opinie w przypadku tej promocji są najlepszym potwierdzeniem, że bukmacher potrafi tworzyć promocje, które spotykają się z satysfakcją całej branży.

Zasady bonusu są przejrzyste — podczas zakładania konta wystarczy zaznaczyć chęć udziału w bonusie na start. Tylko tyle — środki zostaną od razu przyznane. Jeżeli chodzi o STS bonus 1200, opinie na korzyść promocji wynikają z faktu, że nie ma tutaj zawiłości. 

Bonusy dla stałych graczy

Firma nie zapomina o graczach, którzy od lat lojalnie odwiedzają punkty stacjonarne, stronę www lub aplikację STS. Opinie stałych klientów potwierdzają, że grając regularnie u bukmachera, można liczyć na udział w wydarzeniach sportowych (bilety od firmy), dostęp do zamkniętej puli zakładów i możliwość skorzystania ze specjalnych kodów rabatowych.

Rejestracja STS opinie

Niektórym może wydawać się to nieprawdopodobne, ale zdarza się, że gracze rezygnują z typowania na danej stronie, bo proces zakładania konta jest zawiły i nieintuicyjny. Oczywiście do tej grupy firm nie należy omawiany bukmacher. Rejestracja w STS opinie zgarnia przychylne.

Ogromna ilość zakładów często doceniana przez graczy

Jeśli chodzi o ofertę STS online, opinie wielokrotnie podkreślają ogrom możliwości pod kątem dostępnych dyscyplin i wydarzeń do obstawiania. Piłka nożna, kosz, siatkówka i skoki to oczywiste punkty w ofercie, ale można także typować takie sporty jak tenis stołowy,  curling czy krykiet.

Trzeba także zauważyć, że bukmacher daje możliwość typowania wydarzeń na żywo. Tak więc oferuje to, co w ostatnich latach jest języczkiem u wagi każdej osoby, która świadomie szuka idealnej oferty bukmacherskiej dla siebie.

Zakłady STS - opinie zagranicznych graczy

Nie każdy o tym wie, ale firma z Katowic oferuje zakłady poza granicami kraju. W STS  zakłady bukmacherskie opiniami pozytywnymi cieszą się wśród typerów z takich krajów jak: Wielka Brytania, Niemcy, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Szwecja.

Niewykluczone, że firma stanie się w przyszłości jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek bukmacherskich na całym świecie. W przypadku STS są środki, zaangażowanie, zadowolenie graczy (wyrażane w opiniach o STS).

Aktywność STS online - opinie budowane dzięki PR-owi

Bukmacher angażuje się w liczne akcje PR-owe i reklamowe. Wystarczy przypomnieć, że w roku 2022 prowadził kampanię informacyjną, której celem było uświadamianie społeczeństwa, że bukmacherka nie jest hazardem. Lekko humorystyczne spoty miały na celu przedstawienie zakładów jako zajęcia, które daje dużo radości.

Co więcej, firma ma podpisany kontrakt z reprezentacją Polski w piłce nożnej i wkrótce stanie się oficjalnym sponsorem naszej drużyny narodowej. Te wszystkie działania przekładają się na sytuację, w której opinie STS są tak bardzo pozytywne.

Zakłady bukmacherskie STS - jakie mają opinie? - podsumowanie

Podsumowując, niewielu bukmacherów może pochwalić się tak dobrą reputacją w branży. Przeglądając opinie o STS, rzadko kiedy można natknąć się na słowa krytyczne. Nic więc dziwnego, że firma jest gigantem na polskim rynku, z którym mało kto jest w stanie konkurować.