• Oferty Pracy
  • Pracownik sprzątający Wilkowice + ryczałt za dojazd do pracy

Pracownik sprzątający Wilkowice + ryczałt za dojazd do pracy

Hot
G Updated
3966 0 0

Opis

Firma
ARMA
Lokalizacja
Wilkowice
Wynagrodzenie
2800
Kontakt
785510307
Firma ARMA Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik sprzątający Wilkowice

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości

- pełny etat, pół etatu w systemie zmianowym,

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł, *

dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Zadzwoń rekrutacja 785510307

Kontakt w sprawie pracy 8-15