Oferty sponsorowane

Andalusa - Szkoła Twojego Dziecka rozpoczyna nabór na nowy semestr! Co więcej szkoła będzie miała nową lokalizację! Sprawdźcie. 

Andalusa, która dotychczas była mobilną szkołą językową zmienia się na szkołę ze stałą siedzibą. Już do września dzieci będą mogły uczęszczać do stacjonarnej siedziby, która będzie zlokalizowana przy ulicy Jagiellońskiej 17 w Żywcu. 

Jak informuje Kinga Szymocha-Welzandt - Właścicielka szkoły Andalusa:

Jestem przekonana, że Nasza szkoła stacjonarna będzie miejscem, w którym każde dziecko poczuje się wyjątkowo i docenione, a nauczyciele będą mieli więcej możliwości i narzędzi, aby tworzyć wyjątkowe lekcje i zajęcia, które zainspirują i zmotywują do nauki języka obcego. Przystosowanie sali do potrzeb dzieci, wykorzystanie interaktywnej tablicy i nowoczesnych metod nauczania to tylko niektóre z elementów, które pozwolą nam osiągnąć jeszcze wyższy poziom nauczania.

Dlatego serdecznie zapraszam Was wszystkich do Naszej nowej szkoły językowej, która będzie nie tylko miejscem nauki, ale przede wszystkim miejscem, w którym każde dziecko będzie czuło się jak w domu - bezpiecznie, kreatywnie i zainspirowane do osiągania swoich marzeń.
Razem z nami odkryjecie świat języków obcych i zdobędziecie wiedzę, która będzie dla Was wartością przez całe życie. Jestem przekonana, że razem z nami zrealizujecie swoje marzenia i osiągniecie sukcesy na międzynarodowej scenie.

Od września szkoła rusza z nową ofertą zajęć: 

- język hiszpański dla dzieci już od 5 do 12 roku życia prowadzony fantastyczną i niepowtarzalną metodą naturalną Colorín Colorado.

- język angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym już od 3 lat i szkolnym do 12 roku życia

- język francuski dla dzieci i młodzieży

Absolutna nowość!

- język hiszpański i angielski dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat!

Czy warto, aby tak małe dzieci zaczynały swoją przygodę z językiem obcym?

Oczywiście, że tak! Jak powinno wyglądać przyswajanie języka obcego u dzieci? W sposób naturalny, czyli najbardziej zbliżony do przyswajania języka ojczystego. W mózgu dziecka istnieje specjalny obszar, nazywany ośrodkiem językowym, który jest odpowiedzialny za przetwarzanie języka. W młodym wieku ten obszar jest najbardziej plastyczny, co oznacza, że może łatwo przekształcać się i dostosowywać do nowych informacji.

Jak zapewnić dzieciom taki kontakt z językiem?

Zajęcia metodą muzyczno-sensoryczno-ruchową są idealnym rozwiązaniem!

Dzieci poznają język w naturalnym środowisku za pomocą rymowanek, piosenek i zaangażowaniu wszystkich zmysłów.

Zarezerwuj miejsce na udział w zajęciach już dziś!

516-145-175

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Więcej dowiecie się także na FB szkoły  https://www.facebook.com/profile.php?id=100071991194517