Oferty sponsorowane

Trudności z parkowaniem w centrum lub na starówce to problem większości miast. Nie inaczej jest w Żywcu. Są jednak kierowcy, którzy potrafią poradzić sobie z tym kłopotem, często w sposób nie do końca zgodny z przepisami...

 Dziś Czytelnicy poinformowali nas, o zaparkowanym na płycie Rynku samochodzie... Jak się okazało na głównym placu miasta, który od kilku lat jest zamknięty dla ruchu kołowego zaparkowała... Poseł RP Małgorzata Pępek, która przy żywieckim Rynku ma swoje biuro poselskie. Posłanka nie wypakowywała z samochodu żadnych dużych lub ciężkich przedmiotów, zaś sam pojazd stał w tym miejscu przez około 20 minut - informują Czytelnicy. Dlaczego Straż Miejska, która monitoruje główny plac w Żywcu nie zareagowała? Czy Posła RP nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, których musi przestrzegać każdy kierowca? Z takim pytaniem zwróciliśmy się do Poseł Pępek. W odpowiedzi, jakiej udzieliła nam właścicielka pojazdu przeczytaliśmy:

"Dziękuję za informację. Proszę przekazać czytelnikom, którzy się do Pana zwrócili, że udzielę wszystkim zainteresowanym informacji w biurze poselskim przy ul. Rynek 21". 

Ocenę sposobu parkowania, jak i wyjaśnienia sytuacji pozostawiamy Czytelnikom...

Autor: KP