Oferty sponsorowane

Jest tylko jedna taka noc w roku, pełna wrażeń i radości, noc nowego początku. Sylwester, bo o nim mowa, zbliża się w tanecznych podskokach. Nadchodzi więc moment, aby wybrać miejsce, w którym go spędzimy. Propozycji jest wiele, od domówek, po kino, czy świętowanie tej niezapomnianej nocy na nartach. Jeśli jednak planujemy udaną, wyjątkową zabawę w górskich klimatach, to tylko bal w gronie przyjaciół. By cieszyć się urokami Sylwestra u stóp Beskidów, warto spędzić ten czas na Balu Sylwestrowym organizowanym przez Hotel Beskidian znajdujący się w Węgierskiej Górce.

Zabawa z DJ'em

Doskonały szampański nastrój i zabawę do białego rana zapewni dwójka DJ'ów - DJ Black and White. 

Wyśmienita uczta przez całą noc

Na wszystkich uczestników będzie czekała uroczysta kolacja. Starannie dobrane menu będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia. Wszystkie przekąski oraz dania typu fingerfoods zostaną przygotowane przez samego szefa kuchni Hotelu Beskidian. Pragnienie wywołane wspaniałą zabawą zaspokoją zimne i gorące napoje bez limitu. Nie zabraknie również uroczystego toastu o północy.

Z butelką wódki lub wina

Pożegnanie Starego i powitanie Nowego Roku w Hotelu Beskidian z pewnością zaskoczy niecodzienną oprawą, wyszukanym menu i iście szampańską atmosferą w samym sercu gór. Spędzenie w ten sposób Sylwestra pozwoli Wam na wkroczenie w nowy rok hucznie i z pozytywnym nastawieniem. Co więcej, każda para otrzyma od organizatorów butelkę wódki lub wina.

Bal_Sylwestrowy_plakat_glowny_rabat.png

Jaki koszt?

Bal Sylwestrowy w Hotelu Beskidian*** rozpocznie się o godzinie 19:00, 31 grudnia 2022 roku.

Koszt to 390 zł od osoby.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 513 947 847 lub poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Złoty Pakiet Sylwestrowy

Hotel Beskidian przygotował także Złoty Pakiet Sylwestrowy, w ramach którego zorganizowanych jest trzy noclegi, biesiadę góralską z napadem zbójników, kulig z ogniskiem i oczywiście wielki Bal Sylwestrowy. 

 Kopia_PAKIET_SYLWESTROWY_15.png

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ