Beskidzkie Centrum Muzyczne – z pasji do muzyki i…Beskidów

Beskidzkie Centrum Muzyczne – z pasji do muzyki i…Beskidów

„Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i wszelkie życie” cytując Platona. Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka jest najważniejszym na świecie środkiem rozrywki oraz artystycznej ekspresji. Uwielbiamy grać, śpiewać, słuchać i tańczyć do muzyki. Ulubione dźwięki poprawiają nastrój, dodają energii, lub uspokajają. 

W Żywcu znajduje się miejsce poświęcone tylko i wyłącznie muzyce oraz wszystkiemu co z nią związane. Przy ulicy Sienkiewicza 7 zlokalizowane jest Beskidzkie Centrum Muzyczne

Salon muzyczny oferuje kompleksowy zakres działalności z zakresu sprzedaży instrumentów, akcesoriów muzycznych czy nagłośnienia. Dostępne są różnego rodzaju gitary: akustyczne, basowe, elektryczne, elektro-akustyczne, klasyczne oraz inne instrumenty strunowe szarpane, które są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, amatorów, pasjonatów, jak i dzieci i dorosłych. Oprócz tego w sklepie znajdziemy także instrumenty smyczkowe, perkusyjne, dęte, klawiszowe oraz asortyment do studiów nagrań.

W Beskidzkim Centrum Muzycznym możemy również zakupić ukulele, tak bardzo popularne w czasie wakacji. Jest to instrument idealny dla wszystkich, którzy dużo podróżują, ze względu na jego małe rozmiary. Ukulele to także świetny kompan muzykowania przy ognisku. 

Z miłości do Beskidów

Beskidzkie Centrum Muzyczne jest bardzo ciekawym miejscem, ponieważ oprócz standardowych instrumentów muzycznych znaleźć w nim możemy również te regionalne! W ofercie znajdziecie m.in. heligonki czy Beskidzkie hyrkawki takie jak: fujarki 6 otworowe, wielkopostne, dwojnice, gwizdki, a nawet fujarki pasterskie.

Oferta skierowana również do dzieci

W Beskidzkim Centrum Muzycznym znajdziecie również sprawdzone i przetestowane instrumenty, które nadają się do zabawy, nauki i pracy z dziećmi. Za pomocą instrumentów muzycznych dziecko rozwija swoje talenty muzyczne i ćwiczy koordynację słuchowo-ruchową. W nauce gry pomogą także opracowane specjalnie pod najmłodszych nuty czy podręczniki.