Oferty sponsorowane

  “Chcę schudnąć z brzucha”, “chce schudnąć po ciąży”, “chcę schudnąć do wakacji” - każdy z nas ma swój powód i swoją motywację, żeby zgubić zbędne kilogramy. Wielu z nas podejmowało już samodzielne próby odchudzania, jednak dobre chęci nie były gwarantem sukcesu. Bo schudnąć to jedno, a utrzymać niższą wagę, to drugie. Zanim więc sięgniemy po kolejną dietę z Internetu i ponownie wpadniemy w błędne koło odchudzania, może warto wreszcie zawalczyć o upragnioną sylwetkę skutecznie. Jeśli jesteś mieszkańcem Żywca, pomoże Ci w tym dietetyczka mgr Iwona Szemik dietetyk kliniczny, psychodietetyk - z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły!

11.png

Nie ma takich kilogramów, których nie można odzyskać

 Głodówka, spektakularny efekt i powrót do wcześniejszej wagi, albo co gorsze - jeszcze większy przyrost masy ciała. Znasz ten scenariusz? Samodzielnie próby odchudzania, monodiety czy restrykcyjne głodówki, najczęściej kończą się efektem jojo i osiągnięciem efektu przeciwnego do zamierzonego.  Dlaczego tak jest? Zazwyczaj po zakończeniu diety odchudzającej, wracamy do starych nawyków. Wielokrotnie dodatkowo rekompensujemy sobie trudne dni głodówki i w ten sposób przybieramy na wadze.

 Jak schudnąć do lata i na lata

  - Żeby schudnąć skutecznie, a nie tylko na tygodniowy urlop, należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dieta nie powinna być kilkutygodniowym przerywnikiem, po którym całkowicie wracamy do dawnych złych przyzwyczajeń. Krótkotrwałe diety nie uczą radzenia sobie na co dzień. Trwałe nawyki żywieniowe i umiejętność walki z pokusami, można wypracować tylko dzięki współpracy z dietetykiem - tłumaczy Iwona Szemik, dietetyczka w gabinecie Projekt Zdrowie w Żywcu..

 Zanim więc stwierdzisz: “to nie dla mnie”, albo “to za drogie”, odpowiedz sobie szczerze na pytanie, ile razy już próbowałeś/ próbowałaś samodzielnie? Ile już wydałeś / wydałaś na diety z internetu, suplementy, które miały spalać tłuszcz, czy na zestawy do ćwiczeń, które teraz leżą zakurzone w szafie? A teraz kolejny raz szukasz sposobu, jak schudnąć do wakacji.

 Twoja metamorfoza z Projektem Zdrowie

 Zastanawiasz się jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na kurację dietetyczną w Projekt Zdrowie? Pani Sabina schudła w 5 miesięcy 11 kilogramów. Pan Kamil schudł w 8 miesięcy aż 21 kilogramów. Więcej historii naszych Pacjentów znajdziesz na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

1.png2.png

 

Chcesz wreszcie zobaczyć takie efekty u siebie?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 788 835 841  lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://zywiec.projektzdrowie.info/ .

 W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

 

UMOW SIE NA WIZYTE 1 3 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podwale 2a

34-300 Żywiec

+48 788 835 841

https://zywiec.projektzdrowie.info/

pobrane 1

Iwona transparent 1 4

dietetyk kliniczny Iwona Szemik

polskie