Oferty sponsorowane
 
 Fundacja Instytut Rozwoju Medialnego Firm4 przy współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych w Bielsku-Białej, organizuje dwie konferencje dotyczące skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i na zewnątrz projektu. Celem tych wydarzeń jest polepszenie jakości współpracy z mediami oraz zwiększenie efektywności projektów społecznych.
 
Pierwsza konferencja odbędzie się 1 grudnia, natomiast druga zaplanowana jest na 8 grudnia. Obie wydarzenia odbędą się w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Cieszyńskiej 18.

Misją Fundacji Instytutu Rozwoju Medialnego jest aktywne wspieranie organizacji i instytucji w doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych, w tym zwłaszcza w kontaktach z mediami. Konferencje organizowane przez instytut są odpowiedzią na konkretne potrzeby osób zaangażowanych w projekty społeczne, które mają na celu poprawę jakości pracy w zespołach oraz skuteczną komunikację na zewnątrz.

Podczas obu konferencji uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie komunikacji społecznej oraz mediów. Prezentacje, warsztaty i panele dyskusyjne będą skupione na praktycznych aspektach komunikacji wewnątrz zespołu i na zewnątrz projektu.

W programie konferencji znajdować się będą m.in. prelekcje na temat budowania efektywnych relacji wewnętrznych w zespole, technik skutecznego przekazywania informacji oraz strategii komunikacji z mediami. Uczestnicy będą mieli również okazję do wymiany doświadczeń i pogłębiania swojej wiedzy.

Zachęcamy wszystkie osoby zaangażowane w projekty społeczne do udziału w tych wydarzeniach, ponieważ doskonalenie umiejętności komunikacyjnych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego projektu.

Zapisy na stronie Fundacji Instytutu Rozwoju Medialnego

3 2

Plan konferencji "Wewnątrz zespołu" - termin 1 grudnia 2023r.


8:30 - 09:00 - Rejestracja uczestników

 

9:00 - 09:45 (przywitanie)

 

Jak wyrażać swoje oczekiwania i potrzeby, angażując zespół?
Bartek Marszałek (Fundacja TDJ)


10:00 - 11:30

WARSZTATY: Twoja Skala współpracy (dwie grupy)
Zespół Fundacji Nauki i Przygody

 

11:45 - 12:30


Między konfliktem a współgraniem - Skala współpracy

Dr Agnieszka Leśny (Fundacja Nauki i Przygody)

 

12:30 - Zakończenie

 baner gazeta 1

Plan konferencji "Na zewnątrz projektu" - termin 8 grudnia 2023r.


8:30 - 09:00 Rejestracja uczestników

 

9:00 - 09:45 (przywitanie)

 

O promocji projeku w prasie i portalach informacyjnych

Paweł Szczotka (Kronika Beskidzka)

 

10:00 - 10:45


O promocji projektu w radiu
Katarzyna Graboń (Radio ESKA)


11:00 - 11:45


O promocji projektu w praktyce NGO
Maria Jurasz & Dominika Juraszek (Żywiecka Fundacja Rozwoju)


12:00 - 12:45 


Panel dyskusyjny
Prowadząca: Magdalena Waligóra-Rutkowska (Radio Widok)

 

12:50 Zakończenie

 baner gazeta
 
 

Konferencja odbędzie się dzięki współpracy z Federacją Organizacji Katolickich, a sfinansowana jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Nowefio na lata 2021-2030

1 4