Oferty sponsorowane

Biesiada Majowa w Browarze to wydarzenie, na które nie można sobie pozwolić na przegapienie. Już 1 maja The Legendary Pub & Restaurant będzie tętnił życiem, a wszystko za sprawą występu BURZEJ BRASS BAND!

To właśnie ta znakomita kapela zadba o klimat tego wydarzenia. Ich energiczne występy sprawią, że pogrążymy się w atmosferze najlepszej biesiady. Koncert odbędzie się w godzinach 17:00 - 20:00, więc warto przybyć wcześniej, by mieć pewność, że nie przegapimy żadnej chwili tej muzycznej uczty.

Nie tylko koncert będzie atrakcją tego dnia - przez cały dzień będziecie mieli okazję uczestniczyć w grilowaniu. Pyszne kiełbaski, karkówka i inne przysmaki z pewnością umilą Wam czas w oczekiwaniu na wieczorne wydarzenia. A wieczorem po 20:00 DJ zawładnie sceną i rozpocznie potańcówkę biesiadną, która potrwa do białego rana.

Biesiada Majowa w Browarze obiecuje być jednym z najbardziej udanych wydarzeń muzycznych tego roku. Nie czekajcie, już teraz zarezerwujcie sobie czas na 1 maja i wpadnijcie do The Legendary Pub & Restaurant, by bawić się razem z BURZEJ BRASS BAND!