Oferty sponsorowane

Bistro Rynek 19 to znane i cenione miejsce na gastronomicznej mapie Żywca. Lokal ponownie otwiera drzwi dla gości i serwuje znakomite dania regionalne, ciasta i coś jeszcze… Oprócz znanych dań przygotowanych z najwyższej jakości składników kucharze przygotowali wyjątkowe nowości. Dodatkowo lokal uruchomił dowozy!

Bistro Rynek 19 i ich klasyki


Bistro Rynek 19 – miejsce wyjątkowe, wyróżnione Czapką słynnego przewodnika kulinarnego Gault&Millau 2020, po okresie panującego zagrożenia ponownie otwiera swoje podwoje. Przy zachowaniu wszelkich zasad rygoru sanitarnego, ponownie możemy cieszyć nasze podniebienia smakiem takich klasyków jak żurek na maślance, pstrąg z pieca, włoskie makarony, słynne burgery oraz wyjątkowe ciasta.


Wyjątkowa nowość – prawdziwa włoska pizza


Kucharze Bistro Rynek 19 w czasie kwarantanny intensywnie pracowali również nad nowymi recepturami i daniami, które możemy zamówić do biura lub domu. Coś co doskonale sprawdzi się jako danie na dowóz jest wyjątkowa pizza. Jest ona przygotowana w oparciu o oryginalne włosie receptury, według których przygotowane są m.in. sos pomidorowy oraz wspaniałe ciasto – powoli dojrzewające, wypiekane w odpowiednio wysokiej temperaturze. Całość dopełniona jest ziołami z upraw ekologicznych oraz składników wyprodukowanych w kraju pizzy – Włoszech.

Kolejna nowość - bezpieczne dowozy


Nowością w Bistro 19 Pizza i Wino jest także nowa usługa - dania regionu, pizzę, burgery, domowe ciasta oraz wino można teraz zamówić z dostawą do domu przez cały tydzień, także w weekend w godzinach  od 11:00 do 21:00. Warto podkreślić, że dostawa jest bezpieczna, bezkontaktowa, z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarno – epidemiologicznych, a za zamówienie można zapłacić bezgotówkowo – kartą płatniczą.


Menu dostępne: facebook.com/rynek19/menu

/materiał partnera/