Oferty sponsorowane

Energylandia zaskakuje ponownie! Black Week rozpoczyna się niesamowitą ofertą, która wstrząśnie światem miłośników emocji na roller coasterach. Już teraz można zakupić bilety na sezon 2024 z rabatem aż do 40 złotych! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów adrenaliny, którzy pragną doświadczyć niezapomnianych przeżyć w promocyjnej cenie.

Ale to nie koniec niespodzianek! Nie tylko cena biletów na kolejny sezon jest obniżona. W ramach biletów zakupionych na Black Week możecie uczestniczyć
w wielkim otwarciu najnowszej, siódmej strefy - Sweet Valley, wykorzystując promocyjne wejściówki. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na zawrotną podróż przez świat emocji, bo Energylandia nie zwalnia tempa! Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły oferty, która z pewnością podbije serca wszystkich miłośników parków rozrywki!

Energylandia oferuje niezapomniane wrażenia w 6 strefach tematycznych. Znajdziemy tu aż 123 atrakcje, w tym 25 dedykowanych najmłodszym już od 2. roku życia. Park wyróżnia się także jako Najlepszy Park Wodny w Europie, zapewniając chwile relaksu i zabawę zarówno dla rodzin, jak i poszukiwaczy mocnych wrażeń. Energylandia to niekwestionowany lider
w Europie z imponującą kolekcją 18 różnorodnych i ekscytujących roller coasterów. Energlandia to Park Roller Coasterów nr 1 w Europie! Hyperion, Abyssus, Zadra czy Speed Water Coaster to tylko niektóre z nich. Bez względu na preferencje, każdy znajdzie tu coś dla siebie, tworząc niezapomniane wspomnienia!

Już teraz w promocyjnych cenach dostępne są bilety ważne aż do 27.10.2024 r. z wyłączeniem okresu wakacyjnego. Bilet normalny kosztuje jedyne 139 zł zamiast 179 zł, a bilet ulgowy 109 zł zamiast 129 zł! To jedna z największych promocji w sezonie, obniżka wynosi nawet -40 zł!

KUP BILET JUŻ TERAZ