Oferty sponsorowane

Słońce, świeże powietrze, krótkie spodenki… zdobądź pracę marzeń!

Ciągły rozwój infrastruktury turystycznej na Podbeskidziu przysparza nie tylko przychodów, ale i problemów. Okres wakacyjny już daje się we znaki w kwestii pozyskania pracowników sezonowych. A takim rodzajem pracy jest niewątpliwie praca ratownika wodnego.

Coraz wyższe stawki, dobre warunki pracy, a przede wszystkim przyjemna atmosfera pracy- to właśnie czeka na pracowników z tej branży!

Może najwyższa pora zainwestować w siebie i zdobyć uprawnienia ratownika?

Wychodząc naprzeciw dynamicznym potrzebom rynku, Wodne Pogotowie Ratunkowe, będące liderem ratownictwa wodnego na południu Polski, organizuje kursy potrzebne do zdobycia wymarzonej pracy. Ustawa regulująca zawód ratownika nakłada na osobę wymóg posiadania co najmniej trzech uprawnień: - ratownika wodnego - kwalifikowanej pierwszej pomocy - uprawnienia przydatnego w ratownictwie wodnym (np. patent motorowodny, żeglarza, płetwonurka). Już w czerwcu startują kursy motorowodne i kwalifikowanej pierwszej pomocy, w pierwszy tydzień wakacji organizujemy duży kurs ratownika wodnego w Żywcu.

kursratownika_zywiec.jpg

Więcej informacji i zapisy: Wodne Pogotwie Ratunkowe Oddział Żywiec oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.