Oferty sponsorowane

Dobra dieta pudełkowa to skarb. Gdzie jednak taką znaleźć? Skorzystaj z oferty naszej firmy cateringowej! Dlaczego warto zdecydować się na WIKT Codzienny?

 Czym charakteryzuje się catering dietetyczny WIKT Codzienny?

W WIKT Codzienny wszystko jest realizowane w sposób profesjonalny. Wiemy, jak należy prowadzić catering dietetyczny w dzisiejszych czasach. Mamy świadomość, że konkurencja jest spora. Klienci mogą wybierać spośród rozmaitych podmiotów cateringowych. Ludziom zależy na tym, aby catering Żywiec był zdrowy, smaczny i zarazem relatywnie tani. A my to oferujemy! I to w 100%. Nie interesuje nas działanie „po łebkach”. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie!

WIKT Codzienny to profesjonalny team. Działamy drużynowo. Wiemy, że to konieczne, aby oferować profesjonalne usługi cateringowe. M.in. mamy świetnych dietetyków. Ich zadaniem jest dokładne rozpisywanie diet pudełkowych. M.in. tak, aby zawartość makroskładników (czyli białka, tłuszczów oraz węglowodanów) była właściwa. WIKT Codzienny kooperuje też z dobrej jakości kucharzami. Specjaliści z tej branży wiedzą, jak gotować, aby potrawy miały odpowiednie właściwości (prozdrowotne) i były smaczne. Opieramy się wyłącznie na wysokiej jakości produktach (oczywiście, są one w 100% świeże). Staramy się, by nasi klienci byli z nas jak najbardziej zadowoleni. Dlatego m.in. szczegółowo opisujemy cateringi dietetyczne. Po to, aby nie było wątpliwości, co trzeba zjeść na śniadanie, obiad, czy kolację. Na etykietach znajdują się też informacje dotyczące produktów, które zostały użyte do przygotowania konkretnych dań. W jakie dni odbywa się dostawa diet pudełkowych? Działamy przez cały tydzień. Jeśli jednak klient sobie tak zażyczy, to może zamawiać dietę pudełkową tylko w wybrane dni.

Każda dieta pudełkowa to oddzielna historia. Dlaczego?


Co sprzedaje na co dzień firma cateringowa WIKT Codzienny? Są to takie cateringi dietetyczne: Dieta Wybór Menu, Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta Dash, Dieta Vegetarian, Dieta Vege + Fish, Dieta Low IG, Dieta Low Carb, Dieta Office oraz Dieta Ekonomiczna. Wystarczy rzut oka, aby mieć pewność, że nasze usługi są bardzo uniwersalne. A to nie wszystko. Dodatkowo oferujemy rozmaite diety pudełkowe m.in. pod kątem przeznaczenia oraz kaloryczności.

Każda dieta to tak naprawdę… oddzielna historia. Dzięki temu, że mamy uniwersalne usługi, możemy pomagać na co dzień wielu osobom. Warto zauważyć, że sprzedajemy np. Dietę Sport. Czym się ona charakteryzuje? Dzięki temu cateringowi dietetycznemu możesz skutecznie zadbać o formę, sylwetkę i swój organizm. Dieta składa się z 6 posiłków (dziennie). Jakie są kaloryczności? To 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal lub 3500 kcal. Nasze usługi są bardzo przejrzyste. Przed zamówieniem możesz zatem zapoznać się np. z zawartością makroskładników. To 25%-30% białka, 20%-25% tłuszczów oraz 45%-55% węglowodanów. Oczywiście, nasze diety pudełkowe różnią się także cenami. Mamy jednak atrakcyjne warunki finansowe, dlatego firma WIKT Codzienny staje się coraz popularniejsza!

Nasz catering: jak można zadać nam pytania?


Nie wiesz, czy skorzystać z oferty, jaką mamy dla Ciebie? Zastanawiasz się nad kilkoma sprawami? Nie trać czasu, tylko zadaj nam pytania! Jak zaś można to zrobić? Jest kilka sposobów. Możesz np. wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej https://wiktcodzienny.pl/kontakt/. Wystarczy tylko podać imię, poprawny adres e-mail (to ważne, ponieważ na ten adres prześlemy odpowiedź), temat wiadomości oraz przedstawić swoje wątpliwości itd. Jak już wszystko wypełnisz, to kliknij przycisk „Wyślij wiadomość”. Możesz też skontaktować się z nami pisemnie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jakie jeszcze formy kontaktu są dostępne? Jeśli chcesz, to zadzwoń na numer +48 884 884 834.

Nie wiesz, jaką firmę cateringową wybrać? Opcji jest sporo. WIKT Codzienny zapewnia profesjonalne usługi. Nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce, o czym codziennie przekonuje się wielu klientów. Ty też możesz nas sprawdzić!

Sprawdź również: Pudełkowy Raj