Oferty sponsorowane

Centrum Ogrodnicze Szarotka zaprasza na największą na południu Polski wystawę Bożonarodzeniową. W pięknie zaaranżowanych Show-Roomach będzie można zobaczyć najnowsze trendy. Spośród  dekoracji do domu i mieszkania, każdy odwiedzający znajdzie ozdoby, które pozwolą stworzyć niesamowity klimat zbliżających się świąt.  Aby odwiedzić Biegun Północny nie trzeba lecieć kilka tysięcy kilometrów. Największa wystawa dekoracji świątecznych w regionie już otwarta.

biegunpolnocny.webp

Wystawa dekoracji świętecznych jest dostępna od 14 listopada br. Macie możliwość zobaczyć na niej inspiracje świąteczne na sezon 2022/2023. 

Tegoroczne trendy przenoszą nas do dzieciństwa oraz bliżej natury. Pozwalają nie tylko zatrzymać, ale wręcz cofnąć czas i poczuć się znowu dzieckiem. To co dobre z naszego dzieciństwa przeniesione zostało na makietę oraz show roomy jakich nie znajdziecie w marketach.

 BIEGUN PÓŁNOCNY

EKOLOGICZNE ŚWIĘTA

KOLOROWE ŚWIĘTA

WARSZTATY DLA DZIECI

PODZIEL SIĘ UŚMIECHEM

NOC W BETLEJEM

SHOW ROOMY INSPIROWANE MIŁOŚCIĄ DO BLISKICH

 

W Centrum Ogrodniczym Szarotka czeka na Was ponad 25 tysięcy dekoracji świątecznych do Waszego domu oraz ogrodu.

Karta dużej rodziny, Rodzina+ oraz Żywiecka Karta Mieszkańca

Centrum Ogrodnicze Szarotka honoruje kartę Dużej rodzin, Rodzina+ oraz Żywiecką Kartę Mieszkańca dzięki czemu posiadacze tych kart mogą dokonać zakupu z dodatkowym atrakcyjnym rabatem. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy płatności kuponami Sodexo a dla stałych klientów możliwość skorzystania z nowej karty rabatowej.

szarotka_karta_duzej_rodziny_rodzina_edf9_1.jpg

 kartamieszkanca.jpg

Więcej o Centrum Ogrodniczym Szarotka

Centrum Ogrodnicze Szarotka jest jednym z największych centrów ogrodniczych w Polsce. Znajdziemy w nim ponad 14 tysięcy artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami zamieszczonymi w aktualnych gazetkach promocyjnych. Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach to coś co wyróżnia Centrum Ogrodnicze Szarotka i zachęca do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. Więcej informacji i promocji na stronie www.szarotka.com.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/Centrum.Ogrodnicze.Szarotka

Oddziały Centrum Ogrodniczego Szarotka

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-18.00

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45

godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00

Galeria Handlowa Wesoła 71 Żywiec

Galeria posiada łącznie 118 miejsc parkingowych i znajduje się w najlepszej komunikacyjnie lokalizacji w Żywcu, a rocznie odwiedza ją minimum 800 tyś Klientów. Więcej informacji na stronie: www.wesola71.pl