Oferty sponsorowane

Pompowtryskiwacze w naszych pojazdach są smarowane olejem napędowym, który to pobierany jest przez pompę, czyli integralną część pompowtrysku. Ważne jest zatem, aby przykładać dużą wagę do tego, jakiej jakości olej wybieramy do swojego auta, gdyż to właśnie on zapewnia odpowiednie warunki pracy naszego pompowtryskiwacza i przekłada się na jakość pracy całego pojazdu, a tym samym na komfort jazdy.

Wybierając olej napędowy do naszego samochodu, powinniśmy zwracać uwagę na oznaczenie norm, które wskazują, czy dany produkt jest odpowiedni w przypadku naszego silnika – najprościej zajrzeć do książki obsługi naszego pojazdu. Olej napędowy powinien przede wszystkim wykazywać właściwości smarne oraz zabezpieczające, które posiadają zdolność do przechwytywania i utrzymania zawiesiny z cząstek sadzy, dzięki czemu te cząstki nie osadzają się wewnątrz silnika, czy też w krytycznych punktach smarnych silnika. Brak takich właściwości powoduje szybsze zużycie się części, co w konsekwencji prowadzi do niewłaściwej pracy pompowtryskiwaczy, a to z kolei zmusza właściciela auta do wymiany na nowe, bądź regeneracji pompowtryskiwaczy w serwisie.

Aby jak najdłużej cieszyć się dobrym stanem technicznym naszych pompowtrysków, należy również dbać o czystość układu paliwowego, regularnie wymieniać filtry, stosować odpowiedni styl jazdy, czy też serwisować nasz samochód w sprawdzonych miejscach. Bosch Service Pawlik to autoryzowany i wiodący serwis samochodowy, gdzie główny nacisk kładzie się na wysokiej jakości części do pojazdów, najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt do napraw oraz zadowolenie klienta. Obsługuje całą Polskę oraz zagranice, zapewnia dwuletnią gwarancję na swoje usługi bez limitów kilometrów, a czas realizacji zlecenia to zazwyczaj jeden, dwa dni robocze.

Pompowtryskiwacze 2

Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić stan pompowtryskiwaczy w swoim samochodzie – to najlepszym wyborem będzie właśnie udanie się do odpowiedniego serwisu, gdzie wykwalifikowany mechanik w specjalistycznej pracowni dokona dokładnych oględzin i zlokalizuje problem, a ostatecznie w indywidualny sposób doradzi, co najlepiej zrobić w danej sytuacji.