Daj Mikołajowi święty spokój - sam zrób sobie prezent!

Daj Mikołajowi święty spokój - sam zrób sobie prezent!

Mikołajki, Boże Narodzenie… czas prezentów zbliża się wielkimi krokami. W Beskid Media już dziś można zadbać o to, by podarunek był nareszcie dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy.

Wszystko za sprawą promocji świątecznej, w której samodzielnie można skomponować własny Beskid Box. To zestaw ulubionych usług, dowolnie układanych tak, by tworzyły pakiet całkowicie odpowiadający indywidualnym potrzebom. Wystarczy do prędkości Internetu minimum 400 Mb/s dobrać jedną usługę, by cieszyć się nią przez 3 miesiące gratis. Ale to nie koniec – w Beskid Box korzyści można pomnażać. Dlatego przy wyborze dwóch dodatkowych usług klienci otrzymają odpowiednio 3 i 6 miesięcy darmowego abonamentu. Z kolei jeśli zamówią pakiet trzech dodatkowych usług, będą mogli korzystać z nich bezpłatnie przez 3, 6 oraz 9 miesięcy.

Długość okresu darmowego zależy od rodzaju wybranej usługi dodatkowej. Szczegóły można znaleźć na stronie operatora: www.beskidmedia.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numer: (33) 333 88 88.

Beskid Media Sp. z o.o. to operator największej na Podbeskidziu sieci światłowodowej. Oferuje dostęp do Internetu 1 Gb/s, telewizji cyfrowej z kanałami 4K oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Przez ostatnie cztery lata na terenie powiatu żywieckiego realizował projekt POPC pod nazwą: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego”.


Drukuj   E-mail