Dream Park w Ochabach – zielona kraina pełna zabawy

Dream Park w Ochabach – zielona kraina pełna zabawy

Dream Park w Ochabach jest to Park Rozrywki i Edukacji, w którym gwarantowana jest niesamowita zabawa dla dzieci oraz całej rodziny. Oferuje on szereg licznych atrakcji, gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Park znajduje się w niewielkiej miejscowości Ochaby Wielkie, na 5-cio hektarowym obszarze w otoczeniu pięknej zieleni.

Oprócz fenomenalnej zabawy jest tu także spora dawka wiedzy. Dream Park w swoim repertuarze posiada aż dwa parki tematyczne. Jednym z nich jest Park Miniatur, w którym wyruszamy w podróż dookoła świata. Na każdym z 6-ciu różnych kontynentów poznajemy ich najwspanialsze budowle tj. Wieżę Eiffla, piramidę Sfinksa, czy Statuę Wolności. Kolejnym jest Park Dinozaurów, zawierający uwielbiane przez wszystkich prehistoryczne gady. Miejsce to z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi tych ogromnych stworzeń.

Podczas pobytu w Dream Parku koniecznie należy odwiedzić Oceanarium Prehistoryczne, gdzie można spotkać niezwykłych mieszkańców głębin podczas spaceru przy szumie wody. Dla odważniejszych, oceanarium przygotowało zapierające dech w piersiach spotkanie z przerażającym rekinem Megalodonem.

Oprócz tego Dream Park posiada:

- Mini Zoo, gdzie znaleźć można zwierzątka hodowlane takie jak kozy, alpaki czy osiołki. Dzieci ucieszą się z możliwości nakarmienia i pogłaskania tych uroczych stworzonek.

- Dom do góry nogami, który wszystkim gwarantuje moc niesamowitych wrażeń, a dzieciaki będą miały niezły ubaw.

- Kino 2D oraz 6D, które zapraszają na znakomite seanse – kino 6D dodatkowo oferuje efekty specjalne, które można poczuć na własnej skórze!

- Park Linowy o różnym stopniu trudności, zarówno dla starszych i młodszych. Gwarantuje bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę. Z Parku Linowego mogą korzystać dzieci od 120 cm, ale dla tych młodszych dedykowany jest mini park linowy, gdzie wśród przeszkód czają się olbrzymie owady.

- 18 metrowa Wieża Mocy, z której można zjechać tyrolką nad Parkiem Miniatur, a odważniejsi mogą nawet z niej skoczyć! Wszystko oczywiście z zapewnioną asekuracją.

- wędrówka po Labiryncie Luster  posiadająca wiele korytarzy i ślepych zaułków. Tylko najlepszym uda się znaleźć z niego wyjście!

- wreszcie dzieci mogą bawić się także na nowoczesnym placu zabaw, w basenie z kulkami czy nawet pływając rowerkiem wodnym.

Jak się okazuje w Dream Parku w Ochabach nie ma czasu na nudę. Oprócz licznych atrakcji, miejsce to posiada również smaczną ofertę gastronomiczną. Można nie tylko zjeść coś dobrego, ale także napić się pysznej kawy. Park otwarty jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, natomiast w weekend godzinę dłużej. Większość atrakcji zapewniona jest w cenie biletu. Park posiada także duży bezpłatny parking.

Informacja: Roksana Sapeta

Zdjęcie: FB Dream Park


Drukuj   E-mail