Oferty sponsorowane

W tym miesiącu Park Rozrywki Energylandia w Zatorze już kilkukrotnie zaskakiwał swoimi pomysłami na promocje, a tym samym wyjątkowymi okazjami na zakup biletów! Jak się okazuje, to był dopiero przedsmak i wstęp do największej obniżki tego sezonu! Już 23 lutego skorzystać będzie można z niepowtarzalnej promocji, która daje możliwość najlepszej zabawy, za najniższą ceną tego sezonu! Zobacz poniżej jak skorzystać z oferty i oszczędzić, tworząc najpiękniejsze wspomnienia tego roku!

Zafunduj sobie bezcenne wspomnienia!

Energylandia to miejsce stworzone z myślą o każdym, od najmłodszych Gości po dorosłych, głodnych emocji, adrenaliny i odpoczynku! Właśnie dlatego miejsce to jest tak wyjątkowe i bogate w atrakcje, dopasowane do potrzeb każdego odwiedzającego! Na 70 hektarowym obszarze Parku nie można zaznać nudy, a każda chwila spędzona na jego terenie obfituje w niesamowite wspomnienia, które napełniają głowy i serca radością i beztroską! Widoków, atrakcji ani atmosfery panującej tu od rana do wieczora nie da się opisać słowami - to trzeba przeżyć! Teraz, dzięki Energuś Hours każdy może mieć taką możliwość, za niebywale niską cenę!  Zobacz niżej!

Promocja jakiej jeszcze nie było!

Energuś Hours to propozycja na popołudnie i wieczór dla wszystkich miłośników niesamowitej zabawy i bezgranicznej radości! To tak zwane happy hours, w których ceny biletów ulegną obniżce nawet o… TYLE, ŻE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWASZ! Promocja obowiązywać będzie jednodniowe bilety wstępu, zarówno ulgowe jak i normalne, które w niższej cenie nabyć będzie można jedynie w dniu 23.02.2023, od godziny 16:00 do 22:00.

Bilety promocyjne zakupić można będzie wyłącznie elektronicznie, poprzez stronę internetową TUTAJ, bądź wykorzystując Bon Turystyczny TUTAJ, a ich ceny w czasie trwania promocji będą niższe niż najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, czyli taniej niż 159 zł za bilet normalny oraz niżej niż 109 zł za bilet jednodniowy ulgowy. Ile dokładnie wyniosą ceny biletów jednodniowych do Energylandii? Wyczekuj Energuś Hours już w czwartek od 16:00!

 Zakupione podczas promocji bilety wykorzystać będzie można już od pierwszego dnia nowego sezonu, czyli od 01.04.2023, aż do 23.06.2023 według kalendarza otwarcia Parku. Dzięki temu każdy może skorzystać z obowiązujących promocji, a na wycieczkę wybrać dogodny dla siebie miesiąc, a nawet dzień, tworząc tym samym idealne warunki do zabawy i niebywałe wspomnienia, towarzyszące przez następne lata!

Kup bilet podczas Energuś Hours i czerp radość z nieograniczonej zabawy w najniższej cenie!