Oferty sponsorowane

Przy ulicy Dworcowej powstał wyjątkowy lokal dla osób, które chcą zorganizować wydarzenie rodzinne lub firmowe. Miejsce jest ciekawe, gdyż posiada nietuzinkowy wystrój, wiele świetnych rozwiązań a przede wszystkim można do niego przynieść własne jedzenie lub zamówić wybrany katering.

Miejsce, do którego zamówisz dania, które lubisz najbardziej

Lokal Event oferuje niezwykłe możliwości organizacji różnego rodzaju wydarzeń i imprez, w tym przyjęć rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, stypy oraz innych spotkań towarzyskich, w tym spotkań klasowych, firmowych czy zakładowych. Event to przestrzeń, która jest dostosowana do potrzeb klientów i umożliwia organizację wydarzeń dla grupy do 40 osób. To miejsce, gdzie można poczuć się swobodnie i komfortowo, dzięki temu, że wszystko jest pod ręką - można zamówić catering lub przynieść własne jedzenie i napoje, a także korzystać z wyposażenia, które jest już na miejscu. Lokal jest idealny dla tych, którzy szukają wyjątkowego miejsca na organizację imprez, gdzie w pięknych wnętrzach panuje ciepła i przyjemna atmosfera.

Z myślą o dzieciach

Event jest idealnym miejscem do organizacji imprez rodzinnych z dziećmi, ponieważ posiada specjalne miejsce dla najmłodszych. Z myślą o najmłodszych gościach, stworzono pokój dla dzieci, gdzie mogą swobodnie bawić się i spędzać czas podczas imprezy. Dzięki temu rodzice nie muszą się martwić o to, jak zająć swoje dzieci podczas imprezy, a maluchy mogą się bawić w bezpiecznym i przyjaznym dla nich środowisku. To miejsce, gdzie każde dziecko poczuje się swobodnie i mile widziane, co sprawi, że rodzice będą czuć się spokojni i zrelaksowani.

Wyjątkowy wystrój

Wystrój lokalu Event jest naprawdę wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych miejsc w Żywcu. Wszystko, co znajduje się w tym miejscu jest ręcznie robione, co dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. Na ścianach umieszczono archiwalne zdjęcia starego Zabłocia, m.in. drewniany most na Sole oraz starej Papierni. Wnętrze Event jest pięknie urządzone w jasnych, przyjemnych kolorach, co nadaje mu przytulnego, a zarazem eleganckiego charakteru. Wraz z wystrojem i pięknymi dekoracjami wspomniane wnętrze wprowadza klientów w wyjątkowy klimat dzielnicy Zabłocie, co dodaje mu jeszcze większej wartości. Całość tworzy niepowtarzalny styl, który na pewno zapadnie w pamięci każdego z gości. Dzięki temu lokal Event jest idealnym miejscem do organizacji niezapomnianych imprez i wydarzeń.

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja lokalu Event jest doskonała dla organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. W pobliżu znajduje się wiele udogodnień, takich jak parking, dworzec kolejowy, przystanki autobusowe, a także kościół, co czyni miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym dla organizacji wydarzeń takich jak chrzciny czy komunie. Dzięki temu klienci mogą łatwo dotrzeć na miejsce, nie martwiąc się o trudności z parkowaniem czy o dojazd komunikacją miejską. Docenią to zwłaszcza Ci, którzy przybywają z dalszych miejscowości. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwość w organizacji imprezy.

Atrakcyjna cena i oferta

Cena wynajmu obejmuje wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia udanej imprezy. W cenie wynajmu wliczone są już wszystkie media, kawa, herbata, obrusy oraz wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym organizacja imprezy staje się łatwiejsza i bardziej przyjemna. To, co wyróżnia ofertę Event, to fakt, że po imprezie nie trzeba martwić się o sprzątanie, ponieważ całość zostanie wykonana przez personel. Dzięki temu organizacja imprezy staje się jeszcze bardziej przyjemna i pozwala na pełne skupienie się na samej zabawie i spotkaniu. Event jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą skorzystać z usług, które są pełne profesjonalizmu i dbałości o komfort klienta.

Event zlokalizowany jest  na  ul. Dworcowa 51 Żywiec

tel. 600 604 977