Oferty sponsorowane

Jak co roku, przełom lipca i sierpnia jest dla tysięcy właścicieli nieruchomości w Polsce ostatnim momentem, w którym mogą nabyć suchy węgiel, ekogroszek w niższej cenie. Wraz z końcem wakacji, ceny tego surowca wzrastają - czy w bieżącym roku będzie podobnie?

Obserwując zachowanie zarówno Klientów, którzy w tym roku ewidentnie nie zwlekają z zakupem węgla, jak i polskich kopalń (przymuszonych przez pandemię do tak radykalnych kroków, jak przerwy w wydobyciu surowca) należałoby powiedzieć, że jak najbardziej… zaznaczając jednocześnie, że coraz bardziej realna staje się wizja braku dostaw polskiego surowca do składów węgla. Czy warto zatem dłużej zwlekać z zakupem opału? Podpowiadamy gdzie można jeszcze kupić dobry węgiel – suchy, polskiego pochodzenia.

Jeśli interesuje Cię wyłącznie węgiel wysokiej jakości, w przystępnej cenie, od sprawdzonego sprzedawcy i małopolskiego producenta ekogroszków, to zachęcamy do wyboru oferty firmy ADAMEX z Podolsza, która obecnie (z uwagi na trwający stan pandemii) przyjmuje i realizuje zamówienia składane niemal wyłącznie przez telefon (792 113 113) lub on-line (w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl). ADAMEX oferuje renomowane, wysokiej klasy ekogroszki: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech oraz orzech wysokokaloryczny.

A może jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz maszyny budowlanej dla swojej firmy – niekoniecznie nowej, ale w pełni sprawnej, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy, mając zagwarantowaną obsługę serwisową oraz transport pod wskazany adres? Na całym południu kraju, tak duży wybór maszyn budowlanych światowych marek oferuje tylko firma ADAMEX z Podolsza!

Oferujemy: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spychacze, wozidła, a także taśmociągi, koła wodne, rębaki, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy głównie na marki najbardziej niezawodne i cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, TESAB, JCB oraz inne.

- W naszej ofercie znajdziecie Państwo zwykle kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprowadzamy jednak i te nieco starsze, jak i takie, które mają zaledwie rok, dwa lub trzy - w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Jest też zupełnie nowy, nieużywany jeszcze sprzęt - zaznacza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski.

Oferowane przez nas maszyny znalazły już setki nowych nabywców – z Polski, Europy, a nawet z Afryki. Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a przed sprzedażą każdą maszynę serwisujemy. Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta. Przygotowując ją do nowej pracy wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony. Mamy przy tym bogatą ofertę – na dwóch placach naszej firmy prezentujemy obecnie ponad 100 maszyn budowlanych, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta prostszy i bardziej przemyślany! Ponadto, oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych, zapewniamy specjalistyczny transport, a także przyjmujemy i realizujemy zamówienia indywidualne (na dowolną maszynę budowlaną).

- Jesteśmy w stanie pomóc nawet Klientom zainteresowanym nabyciem maszyny nie znajdującej się aktualnie w naszej ofercie. W takiej sytuacji przyjmujemy zamówienie indywidualne na wskazaną nam maszynę. Realizacja następuje w przypadku odnalezienia jej przez nas i porozumieniu się z Klientem co do ceny - dodaje Prezes spółki ADAMEX.

Więcej informacji zamieszczono również na naszej stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.