Gdzie szukać ofert pracy? Sprawdź nasze wskazówki

Gdzie szukać ofert pracy? Sprawdź nasze wskazówki

Praca - Kraków, czy Warszawa? Dzięki Internetowi szukanie pracy może być o wiele szybsze i wygodniejsze, głównie dlatego że robimy to bez wychodzenia z domu. Możliwości jest bardzo dużo, bowiem w Internecie codziennie zamieszczanych jest tysiące różnych ofert pracy. Masz dostęp do Internetu oraz napisane CV i co dalej? Pojawia się jeszcze jeden problem: w którym miejscu najlepiej szukać pracy? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

GoWork.pl jest to powstały w 2004 roku jeden z największych i najpopularniejszych serwisów pracy w Polsce. Każdego miesiąca portal ten odwiedza około 6 mln użytkowników. Posiada on oddziały w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Na GoWork.pl nie tylko można szukać pracy, ale również firmy mogą szukać pracowników. Oprócz tego bardzo przydatne podczas szukania pracy okazują się być opinie na temat pracodawców, co ułatwia kandydatom podjęcie decyzji.

Od czego zacząć?

Jeśli szukasz pracy wystarczy tylko, że w zakładce Jestem pracownikiem klikniesz Zobacz oferty, a następnie wybierzesz w jakim województwie chcesz pracować- np. Praca małopolskie oraz w jakim mieście- np. Praca Kraków. Po kliknięciu frazy Praca Kraków wyświetli się lista najnowszych ofert pracy dedykowanych dla wybranego miasta. Oprócz tego, w swoich poszukiwaniach możesz określić konkretną branżę w jakiej chcesz pracować, stanowisko, pracodawcę, typ umowy, rodzaj etatu, czy wynagrodzenie.

Praca za granicą

Serwis GoWork oferuje nie tylko pracę w Polsce, ale także legalną i bezpieczną pracę za granicą, a dokładnie na terenie Niemiec. Praca ta dotyczy opiekuna do osób starszych. Aby się zgłosić wystarczy tylko wypełnić kwestionariusz.

Szkolenia

GoWork.pl posiada nie tylko możliwość znalezienia pracy, ale również oferuje szeroki wachlarz kursów, które można podjąć, zanim znajdzie się wymarzoną pracę. Oferta szkoleniowa obejmuje m.in.: księgowość, HR, logistykę, gastronomię, informatykę i wiele więcej. Szkolenia odbywają się w małych grupach (6-12 osób), dzięki czemu łatwiej jest zdobyć praktyczną wiedzę z danej dziedziny. Dodatkowo szkolenia w firmie GoWork.pl cechuje wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Niektóre kursy realizowane są również w formie online.

Szkoła policealna

GoWork.pl oferuje także szkołę policealną. W ofercie znajduje się aż 34 specjalizacji, w tym takie popularne kierunki jak dietetyka, higienistka stomatologiczna, technik masażysta, czy technik usług kosmetycznych. Kierunki są w przystępnych cenach, a niektóre nawet bez opłaty czesnego. Dodatkowo szkoła oferuje wiele promocji i zniżek.

Poradnik dla pracownika

Kolejnym atutem portalu GoWork.pl jest zakładka Poradnik dla pracownika. Można tam zaczerpnąć wiedzy na temat rynku pracy, a także poznać nieco wskazówek na temat rozmowy kwalifikacyjnej, czy o tym jak napisać CV oraz list motywacyjny. Dzięki temu poradnikowi można również zainspirować się w obszarze rozwoju osobistego.

Autor: Roksana Sapeta


Drukuj   E-mail