Oferty sponsorowane

Walentynki, Dzień Singla i wyczekiwany przez każdego łakomczucha Tłusty czwartek! Nadchodzący tydzień naszpikowany jest wręcz świętami, a także specjalnymi okazjami w Energylandii, które jeszcze bardziej umilą najbliższe dni! Czego tym razem możemy się spodziewać od Parku Rozrywki w Zatorze? Poniżej znajdziesz specjalny zbiór wszystkich nadchodzących okazji! Sprawdź je wszystkie, wybierz idealną dla siebie i przeżywaj wyjątkowe chwile razem ze swoimi bliskimi w Energylandii. Zdradzamy Wam jak korzystniej wejść do Energylandii jeszcze przed oficjalną publikacją – czytaj dalej!

Prezent last minute!

Wyczekiwane przez wielu Święto Zakochanych właśnie nadeszło! To idealny moment by powiedzieć komu „Kocham Cię” bądź okazać wdzięczność bliskim za wspólny, miniony już czas. To najlepszy moment na wręczenie upominku drugiej połówce, najbliższym przyjaciołom, rodzicom bądź komuś, kto po prostu wiele dla nas znaczy! Kalendarz lubi jednak zaskakiwać, a nadmiar obowiązków często sprawia, że myśl o prezentach schodzi na drugi plan. Jeśli stało się tak tym razem – nadal nic straconego, już spieszymy w pomocą! Dzięki jednej z okazji Energylandii, która obowiązuje tylko dziś, możecie mieć jedyny w swoim rodzaju, idealny prezent na mailu, w ciągu 5 minut! Mowa oczywiście o elektronicznych biletach wstępu do największego Parku Rozrywki w Polsce, które dziś, do 5 minut po zakupie, znajdować się będą na mailu podanym podczas transakcji! Możliwość taka jest zarówno przy zakupie biletów jednodniowych, jak i dwudniowych, które ważne są aż do 23.06.2023, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie moment na chwilę szaleństwa! Warto wspomnieć, że Park w Zatorze oferuje aż 123 atrakcje, a z roku na rok coraz bardziej rozwija się! Atrakcje są tam dopasowane do każdej grupy wiekowej, między innymi właśnie dlatego, bilet wstępu do Energylandii będzie idealnym prezentem dla każdego, bez względu na płeć, zainteresowania bądź wiek! Szczegóły dzisiejszej akcji znajdziesz TUTAJ.

Do -20 zł za bilet, czyli Single Day w Zatorze!

Dzień Singla, to również powód do świętowania! Obchodzone 15 lutego święto zasłużyło w Zatorze na swoją własną promocję, czyli Single Day, podczas której bilety zakupić będzie można aż do 20 zł taniej! Oferta obowiązywać będzie 15.02, a dotyczyć będzie biletów elektronicznych jednodniowych, które ważne będą aż do 23.06.2023. Ich cena spadnie wtedy odpowiednio o nawet 20 zł i wynosić będzie:

  • Za bilet normalny jednodniowy 159 zł zamiast 179 zł (najniższa obowiązująca cena w ciągu ostatnich 30 dni to 159 zł)
  • Za bilet ulgowy jednodniowy 119 zł zamiast 129 zł (najniższa obowiązująca cena w ciągu ostatnich 30 dni to 119 zł)

Bez znaczenia, czy obok siebie masz drugą połówkę, czy hucznie manifestujesz życie w pojedynkę! Możesz sprawić prezent bliskim, a także sobie, zakupić promocyjne bilety i poczuć moc zabawy w Energylandii w wybranym przez Ciebie momencie! Więcej o tej akcji przeczytacie 15 lutego na oficjalnej stronie Parku www.energylandia.pl.

Kolejka po pączki, czyli wyjątkowa okazja w Tłusty czwartek!

W Tłusty czwartek kolejek po pączki nie da się uniknąć... Ale można uniknąć kolejek w Energylandii i cieszyć się zabawą bez chwili czekania, dzięki kolejnej wyjątkowej okazji, o której piszemy przed oficjalną publikacją Energylandii! Oferta obowiązywać będzie tylko w czwartek, 16 lutego, a podczas jej trwania, do każdego zakupionego biletu dwudniowego, dodawany będzie Fast Pass zupełnie za darmo! Czym jest Fast Pass? To możliwość nieprzerwanej zabawy, bez kolejek i bez oczekiwania na każdy z czterech flagowych roller coasterów, które podczas sezonu oblegane są przez tysiące Gości! Fast passie obowiązuje na 4 szybkie wejścia dziennie! Roller coastery, o których mowa to niesamowity Hyperion osiągający 77m wysokości i prędkość aż do 142 km/h, najwyższa na świecie hybrydowa kolejka Zadra z pierwszym pionowym spadkiem, zbudowana niemal w całości z drewna, królujący w Strefie Aqualantis Abyssus oraz flagowiec strefy ekstremalnej - Mayan, czyli roller coaster, którego przeciążenia odpowiadają tym, osiąganym podczas zwrotów myśliwcem F16!

 Nie czekaj! Skorzystaj z okazji, podaruj sobie a także bliskim uśmiech i baw się bez ograniczeń tak, jak lubisz!