Oferty sponsorowane

Zastanawialiście się, kiedy najchętniej robimy zakupy przez internet i co kupujemy? Okazuje się, że zauważalny zwiększony ruch na witrynach sklepów internetowych obserwujemy w momencie zbliżających się wydarzeń kalendarzowych, urodzin i imienin naszych bliskich, a także ważnych rocznic

. Najczęściej jednak za prezentami rozglądamy się w sieci, z okazji świąt i nie mówimy tu tylko o minionych Mikołajkach czy Świętach Bożego Narodzenia. Jak dobrze wiemy w ciągu roku zobaczyć można w kalendarzu między innymi Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela czy z bardziej nietypowych i tematycznych świąt ostatnio obchodzony Dzień Pizzy. Każdy z nich daje pretekst do zrobienia przyjemności obdarowanemu, ale także sobie. Nic bardziej nie cieszy niż radość osoby, której wręczyło się prezent lub zaprosiło się do ciekawego miejsca. Świąt w kalendarzu nie brakuje, a najbliższym okazują się… Walentynki! Te celebrować będziemy już we wtorek. Środek tygodnia pod względem praktycznym często jednak uniemożliwia romantyczny wyjazd do miejsca pełnego radości i samych niezapomnianych wrażeń. Można jednak tego dnia obdarować drugą połówkę zaproszeniem do miejsca, które odwiedzi się w dowolnie zaplanowanym czasie! Spieszymy z podpowiedzią i propozycją. Energylandia – Największy Park Rozrywki w Polsce, w którym wiele par się zaręczyło. Kwestię oświadczyn jednak zostawmy i skupmy się na tym jak pary mogą spędzić czas w Energylandii. 

Dla jednych roller coastery, dla drugich baseny i plaża. Wszystko w jednym miejscu!

                W sezonie letnim Energylandia łączy w sobie dwa parki – rozrywki i wodny. W okresie wakacyjnym największy w kraju aquapark cieszy się ogromną popularnością. Wiele par czy rodziców z dziećmi decyduje się na wodną zabawę w kompleksie, który został wyposażony w 5 basenów z podgrzewaną wodą, 36 rozbudowanych zjeżdżalni, piaszczystą plażę, piękne ogrody z palmami i wygodne leżaki. Water Park, bo taką nazwę nosi ten moduł Energylandii rozrósł się w minione wakacje o nowe 16 zjeżdżalni, które warto będzie przetestować tego lata, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście. Słysząc o tym miejscu już teraz chce się zaplanować weekendowy wyjazd do Zatora, w którym mieści się ten obiekt.

Jednak nie trzeba czekać do wakacji! Energylandia otwiera swoje bramy już 1 kwietnia, czyli za 1,5 miesiąca. Wówczas na nowo będzie można odkryć królestwo roller coasterów i zażyć sporej dawki adrenaliny. Jeśli kochacie roller coastery to tutaj zaliczycie ich aż 18! Od spokojnych, takich jak Boomerang, Frida czy Śmiejżelki Energuś, poprzez nieco większe Dragon RMF czy Formuła, w końcu kończąc na gigantycznej Zadrze czy Hyperionie. Zakochane Pary uwielbiają sobie robić zdjęcia na klasycznej, wiedeńskiej karuzeli Sisi. A propos Walentynek – mamy dla Was ważną wiadomość!

 

Zamawiając bilet prezentowy ważny przez cały sezon 2023 otrzymujecie wysyłkę gratis!

Macie czas tylko do poniedziałku.

Aktualnie w Energylandii trawa akcja walentynkowa, dzięki której możemy wiele zyskać. Po pierwsze kupując bilety prezentowe otrzymamy je w eleganckiej formie, czyli wydrukowane na grubym papierze i ekskluzywnie zapakowane. Taka forma prezentu robi największe wrażenie, bo możemy je dotknąć fizycznie, a to często pobudza do wizualizowania marzeń o wyjeździe i cudnie spędzonych chwilach. By emocje tak szybko nie opadły otrzymujemy w cenie tak zwane Fast Passy, czyli szybkie wejście na 4 atrakcje: Zadrę, Hyperiona, Mayana oraz Abyssusa – czyli topowe roller coastery Energylandii. Na stronie Parku czytamy także, że decydując się na taki zakup do 13 lutego otrzymamy wysyłkę gratis!

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.