Oferty sponsorowane

 W tym roku w Centrum Ogrodniczym Szarotka będziemy mogli poczuć się jak w Krainie Elfów. 

W Centrum Ogrodniczym Szarotka dostępnych jest ponad 20 tysięcy świątecznych produktów, w tym kolekcjonerskie i limitowane edycje. Szarotka gwarantuje swoim klientom, że nie znajdą tutaj żadnych chińskich marketowych podróbek, a towary projektowane i produkowane przez najlepsze firmy w branży.

W zeszłym roku show roomy w Centrum Ogrodniczym Szarotka cieszyły się ogromną popularnością. Wystawy świąteczne przyciągnęły bowiem ponad 40 tysięcy osób!

Show roomy przedstawiają m.in. 

Kraina Elfów

Dom Królewny Śnieżki

U Mikołaja w domu

Teatr Bolszoj

Ozdoby kolekcjonerskie

Bombki

Nocne iluminacje

Fauna i flora

Choinka z miłością

Dodatki i akcesoria

 

 

 Karta dużej rodziny oraz Rodzina+

Centrum Ogrodnicze Szarotka honoruje kartę Dużej rodziny oraz Rodzina+ dzięki czemu posiadacze tych kart mogą dokonać zakupu z dodatkowym atrakcyjnym rabatem. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy płatności kuponami Sodexo a dla stałych klientów możliwość skorzystania z nowej karty rabatowej.

szarotka_karta_duzej_rodziny_rodzina_edf9.webp

Żywiecka Karta Mieszkańca

Warto wspomnieć, że ubiegłym roku ponad 6 tysięcy mieszkańców Żywca i powiatu żywieckiego skorzystało z rabatów na Żywiecką Kartę Mieszkańca. 

karta.jpg

Więcej o Centrum Ogrodniczym Szarotka

Centrum Ogrodnicze Szarotka jest jednym z największych centrów ogrodniczych w Polsce. Znajdziemy w nim ponad 14 tysięcy artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami zamieszczonymi w aktualnych gazetkach promocyjnych. Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach to coś co wyróżnia Centrum Ogrodnicze Szarotka i zachęca do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. Więcej informacji i promocji na stronie http://www.szarotka.com.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/Centrum.Ogrodnicze.Szarotka

NASZE ODDZIAŁY

Centrum Ogrodnicze Szarotka
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00

Centrum Ogrodnicze Szarotka
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-18.00