Oferty sponsorowane

Kraina Radości active&fun to pierwsza sala zabaw dla dzieci na terenie gminy Jeleśnia, która z pewnością ucieszy wszystkie maluchy i ich rodziców. Już niebawem nastąpi jej otwarcie!

Sala zabaw Kraina Radości active&fun została stworzona z myślą o zapewnieniu dzieciom bezpiecznego i przyjemnego miejsca do spędzania czasu wolnego. Znajduje się przy ulicy Strażackiej 1 w Jeleśni. Pomieszczenie jest w pełni wyposażone w odpowiednie urządzenia i atrakcje, które zapewnią dzieciom wiele radości i zabawy. Znajduje się tu między innymi małpi gaj, zjeżdzalnie, trampolinę, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych elementów, które rozbudzą wyobraźnię i rozwiną sprawność fizyczną pociech. Co więcej jest również kącik dla najmłodszych i najmniejszych maluchów. 

W Krainie Radości active&fun możemy zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, pełne zabawy i atrakcji. Pracownicy sali zabaw zadbają o każdy szczegół, tak aby dziecko i jego rodzice mogli czuć się wyjątkowo podczas tego wydarzenia.

W budynku znajduje się również klimatyczna kawiarenka, w której rodzice mogą odpocząć i napić się kawy, podczas gdy ich pociechy bawią się w sali zabaw. Kawiarenka oferuje różne przekąski i napoje, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Nie tylko aktywność w sali zabaw jest oferowana przez Krainę Radości active&fun. Właściciele zapewniają także dzieciom szkolenia narciarskie i snowboardowe na stoku w Korbielowie. Dzięki temu maluchy mogą nauczyć się podstaw jazdy, rozwijając swoje umiejętności na śniegu. To doskonała okazja dla dzieci, aby spróbować czegoś nowego i spędziły aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Oficjalne otwarcie Krainy Radości active&fun odbędzie się już jutro! 3 grudnia od godziny 10.00!

W nadchodzącym tygodniu zaplanowano także spotkanie ze Świętym Mikołajem. O szczegółach będziemy informować. 

Pierwsza sala zabaw dla dzieci na terenie gminy Jeleśnia, Kraina Radości active&fun, to miejsce pełne radości, zabawy i atrakcji. Tutaj maluchy mogą spędzić czas w bezpiecznym i inspirującym otoczeniu, rozwijając swoje zdolności i czerpiąc radość z każdej chwili.

Zapraszamy wszystkie rodziny do odwiedzenia Krainy Radości active&fun!

Więcej o Krainie Radości active&fun na facebooku

Sala zabaw otwarta jest w godzinach:

wtorek,środa,czwartek 12-20 ,

piątek, sobota, niedziela 10-20

Kontakt: 510 133 669