Oferty sponsorowane

Luty w Bajce to czas pełen atrakcji. Będzie słodko, za sprawą warsztatów czekoladowych. Nie zabraknie balu walentynkowego i karnawałowego. Konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne i co najważniejsze wszystko to dla całej rodziny. Zapraszamy na najlepszą zabawę w mieście!

11 lutego - SŁODKIE WALENTYNKI - warsztaty czekoladowe

Czy mamy na pokładzie miłośników czekolady? Te warsztaty na pewno przypadną Wam do gustu! Słodkie zajęcia to nie tylko źródło wiedzy, ale także możliwość skosztowania pysznych słodkości z różnych rodzajów czekolady! To idealna okazja aby poznać zalety czekolady i porozmawiać o zdrowych nawykach, zanurzając pyszne owoce w płynnej czekoladzie. Każdy uczestnik weźmie udział w czekoladowym quizie oraz własnoręcznie stworzy słodki deser.

Zapach czekolady pozostanie z Wami na długo!

‍KIEDY: 11 LUTEGO godz. 10:00 i 12:00

DLA KOGO: DLA DZIECI 5-12 LAT I RODZICÓW

CZAS TRWANIA: 90 MIN

11 lutego - WALENTYNKOWY BAL PRZYJAŹNI

Przyjaźń to podstawa każdej wielkiej przygody! Z przyjacielem możemy podróżować, uczyć się, psocić, a co najważniejsze - świetnie bawić! Zapraszamy i małych i dużych na udział w fantastycznym balu przyjaźni.

W programie najlepsza zabawy przy dziecięcych hitach, wyzwania dla prawdziwych przyjaciół i warsztaty z tworzenia bransoletek przyjaźni. Nie zabraknie pysznego, zdrowego poczęstunku i szaleństwa na ekspozycji!

Przyprowadź swojego przyjaciela i odbierz wyjątkowy upominek!

KIEDY: 11 lutego w godz. 18:00-22:00

DLA KOGO: Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat

CO NA WAS CZEKA: konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne, zabawa taneczna, poczęstunek

18 lutego - OSCAROWY BAL KARNAWAŁOWY

W ostatnie dni karnawału zapraszamy wszystkich na wyjątkowy, uroczysty BAL OSCAROWY! Wśród złota i czerni pożegnamy okres zimowych balów i urządzimy najlepszą imprezę karnawałową na Śląsku! Nie zabraknie tańców do najlepszych hollywoodzkich hitów, oscarowych pokazów i animacji oraz świetnej zabawy z Panem Kleksem!

Zadbamy o gwiazdorski, zdrowy poczęstunek oraz miejsce dla rodziców. Każdy uczestnik wróci do domu ze swoją własną statuetką i uśmiechem na twarzy!

KIEDY: 18 LUTEGO

CZAS TRWANIA: 18:00-22:00

DLA KOGO: DZIECI W WIEKU 5-12 LAT I RODZICÓW

 LUTY W BAJCE

Więcej informacji: www.bajkapanakleksa.pl

Bilety dostępne: www.bilety.bajkapanakleksa.pl