Oferty sponsorowane

Zbliżają się Mikołajki,a po nich Święta Bożego Narodzenia. Jest to wyjątkowy czas, wręcz magiczny. Już od dzieciństwa kojarzy się nam z rodziną, choinką, Mikołajem czy kolędami. Jest to także czas obdarowywania bliskich prezentami. Chociaż wybór na rynku jest bardzo duży, to podjęcie decyzji o zakupie konkretnego upominku nie jest łatwe. W szczególności zaś jeśli szukamy prezentu dla dzieci i chcemy im sprawić radość. 

Prezenty na Mikołajki czy na Święta Bożego Narodzenia powinny przede wszystkim sprawiać dużo radości. Takie też znajdziemy w Malulu. 

Warto dodać, że w asortymencie Malulu znajdują się artykuły dla dzieci ponad 2000 znanych firm, takich jak np.  Litte Dutch, Yookidoo, B. Toys czy Fat Brain Toy, Czuczu, Tiny Love, Smart Games, Marioinex.

Prezent dla niemowlaka

Kupując prezent dla dziecka należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jego wiek oraz zainteresowania. Myśląc nad upominkiem dla niemowlęcia możemy brać po uwagę ubranka, lampki nocne, otulacze, bambusową pościel, akcesoria do karmienia czy też pierwsze zabawki, jak pozytywki lub szumisie, które swoim szumem uspokajają i usypiają dziecko. 

 Możecie z nimi zapoznać się TUTAJ

 

Prezent dla starszego dziecka

Dla młodszych dzieci w wieku przedszkolnym dobrze sprawdzą się ponadczasowe, koedukacyjne zabawki.  Należą do nich sortery, układanki, drewniane klocki, książeczki sensoryczne czy książeczki-wyszukiwanki. 

 

Nieco starsi z pewnością ucieszą się z gier planszowych, klocków czy zestawów "zrób to sam". 

 

W ofercie Malulu znajdziemy także zabawki sensoryczne, zabawki drewniane, do kąpieli, edukacyjne czy drewniane. Mamy możliwość zakupić także gotowe zestawy prezentowe oraz książki

Pełna oferta zabawek podzielonych według wieku TUTAJ

 Wszystkie produkty oferowane przez Malulu cechują się wysoką jakością, nie zawierają substancji szkodliwych dla dziecka i są bezpieczne. 

Malulu dostępne jest także stacjonarnie w Żywcu. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Kościuszki 23.

Sklep czynny jest:

Poniedziałek - Piątek - 09:00 - 17:00

Sobota - 09:00 - 13:00

Malulu dostępne jest także na Facebooku i Instagramie, gdzie codziennie można obserwować pracę sklepu - dostawy, recenzje produktów, zamówienia i wiele innych.

 logo_4.png