Oferty sponsorowane

Marcin Twardysko, pochodzący z Juszczyny kandydat Nowej Lewicy startujący z listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych na stanowisko Radnego Powiatu Żywieckiego zaprasza na spotkania wyborcze.

 Spotkania odbędą się 24 marca (niedziela) w Węgierskiej Górce (spotkanie dla mieszkańców Gminy Węgierska Górka) o godzinie 15:00 w OPG Węgierska Górka oraz w Juszczynie (spotkanie dla mieszkańców Gminy Radziechowy-Wieprz), o godzinie 18:00 w Domu Ludowym w Juszczynie.

 Spotkanie w Węgierskiej Górce, ze względu na lepsze warunki organizacyjne, będzie spotkaniem transmitowanym on-line za pośrednictwem mediów społecznościowych kandydata. W spotkaniu wezmą udział samorządowcy, politycy oraz Wiceminister Infrastruktury Przemysław Koperski.

 Spotkanie w Juszczynie będzie bardziej kameralne, aczkolwiek nie zabraknie gości, między innymi Wiceministra Infrastruktury Przemysława Koperskiego.

Spotkania będą miały formę otwartą. Każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość uczestniczenia w wydarzeniu, będzie możliwość zadawania pytań zarówno do kandydata jak i do gości.

 Marcin Twardysko jest członkiem Wojewódzkiego Zarządu Nowej Lewicy, kandyduje z miejsca 3 w okręgu 3 (Gmina Radziechowy-Wieprz oraz Gmina Węgierska Górka) z listy Koalicji Obywatelskiej.

 Marcin Twardysko - dziennikarz oraz działacz społeczny; w swojej kampanii wyborczej w szczególności zwraca uwagę na problem bezpieczeństwa drogowego. Zadbanie o rozbudowę sieci chodników oraz przejść dla pieszych to priorytet dla kandydata.

 Popularny dziennikarz zaprezentował program na szóstkę z plusem dla Żywiecczyzny - w której skład wchodzą postulaty dotyczące:

⁃          Bezpieczeństwa Drogowego

⁃          Infrastruktury

⁃          Mieszkalnictwa

⁃          Szerzenia Kultury

⁃          Rozwoju Zaplecza Sportowego

+ oraz debaty na temat bezpieczeństwa energetycznego i zmniejszenia kosztów energii elektrycznej na Żywiecczyźnie.

 

Materiał KWW Koalicja Obywatelska