Oferty sponsorowane

Plan na to, by uzyskać wykształcenie wyższe, realizować swoje pasje, zdobyć nowe kompetencje czy zawód, bywa odwlekany w czasie, przekładany i nierealizowany. Obowiązki zawodowe, sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi i wszelkie zobowiązania oraz tempo życia sprawiają, że nie ma możliwości, by zapisać się na studia. Nauka w trybie zdalnym jest coraz bardziej popularną opcją dla wszystkich, którzy chcą się kształcić, ale z różnych względów nie mają sposobności, by regularnie bywać na uczelni. Warto pomyśleć o takiej formie zdobywania wiedzy i samorozwoju.

 Dlaczego warto studiować zdalnie?

Studiowanie sprzyja poszerzaniu horyzontów. To szansa, by zdobyć lub pogłębić specjalistyczną wiedzę. Rozwój intelektualny wpływa na poczucie własnej wartości. Jeżeli wybierzesz formę zdalną, kształcić się możesz z każdego miejsca, w którym jest Internet, a naukę przed komputerem dostosowuje się do swojego trybu życia. Jest to dobra opcja dla pracujących, także rodziców opiekujących się dziećmi, osób przebywających za granicą, czy wszystkich, którzy z racji odległości od ośrodka akademickiego nie chcą tracić czasu i pieniędzy na częste dojazdy. Aktualizowany program nauki, która jest na wysokim poziomie i możliwość konsultacji online z doświadczoną, profesjonalną kadrą, sprawiają, że oferta kształcenia w trybie zdalnym jest atrakcyjna.

Zostań filologiem po studiach online

Jedną z możliwych ścieżek kształcenia w trybie zdalnym jest filologia angielska, niemiecka oraz rosyjska https://ult.edu.pl/studia/filologia-rosyjska/. Kierunki lingwistyczne dają szerokie możliwości zawodowe. W ramach nauki można wybrać jedną z kilku specjalizacji – np. nauczycielską lub tłumaczeniową. Podejmując studia filologiczne, nie tylko uczy się języka obcego, ale też poznaje kulturę, historię, literaturę oraz politykę, dzięki temu nie tylko dobrze włada się słowem, ale też zyskuje szerszy pogląd na dany kraj.

Studia inżynierskie przez Internet

Coraz więcej kierunków studiów dostępnych jest zdalnie. W ofercie kształcenia uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu rekrutować można na m.in. budownictwo pasywne -https://ult.edu.pl/studia/budownictwo-pasywne/. Obecnie to jedna z najbardziej przyszłościowych dziedzin, wpisująca się w ideę zrównoważonego rozwoju. Tworzenie ekologicznych, energooszczędnych, nowoczesnych i komfortowych budynków cieszy się coraz większą popularnością. Studenci, poznając nowoczesne technologie i ucząc się ich wykorzystywania, stają się pożądanymi kandydatami na rynku pracy. Działanie w branży łączącej inżynierię, ochronę środowiska i wprowadzanie innowacji może być zarówno satysfakcjonujące, jak i obiecujące pod względem kariery zawodowej.