Masny Burger nad Jeziorem Żywieckim!

Masny Burger nad Jeziorem Żywieckim!

Nie macie jeszcze planów na zbliżającą się Majówkę? Polecamy wybrać się nad Jezioro Żywieckie. Możemy przespacerować się brzegiem jeziora, podziwiać widoki i gdy zgłodniejemy wybrać się na burgera! 

W Majówkę nad Jeziorem Żywieckim zaparkuje foodtruck "Masny Burger", którego flagowym daniem są oczywiście burgery. Dlaczego są takie wyjątkowe? 

W menu znajdziecie wiele burgerów, które łączą klasyczne amerykańskie podejście z polskimi akcentami. Każdy z burgerów składa się z 200 gramowej porcji najwyższej jakości mięsa wołowego, warzywnych dodatków oraz własnoręcznie robionych sosów, które wydobywają smak mięsa i pozostałych składników. Każda partia mięsa jest starannie dobierana, a w przygotowywaniu burgerów wykorzystywane są sezonowe warzywa. 

Od niedawna w ofercie "Masnego Burgera" pojawiła się możliwość wyboru bułki. Zamawiając burgera możemy wybrać czy chcemy jasną czy ciemną bułę. 

W "Masnym Burgerze" zjemy również frytki, stripsy z frytkami czy bardziej regionalnie - oscypka z żurawiną. W menu znajduje się także propozycja dla fanów owoców morza, którzy mogą posmakować panierowanych krewetek. 

Majówka z "Masnym Burgerem"

W Majówkę foodtruck zaparkuje na skrzyżowaniu ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z ul. Plażową w Zarzeczu. "Masny Burger" będzie czynny od godziny 11.00 - 20.00.

Dobrą wiadomością jest to, że już od czerwca "Masny Burger" będzie stacjonował nad Jeziorem Żywieckim codziennie!

Nie macie planów na Majówkę? Wybierzcie się nad Jezioro Żywieckie. Burgery smakują przecież najlepiej na świeżym powietrzu

Więcej informacji o "Masnym Burgerze" znajdziecie na ich profilu facebookowym


Drukuj   E-mail