Masny Burger nad Jeziorem Żywieckim!

Masny Burger nad Jeziorem Żywieckim!

Nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend? Polecamy wybrać się nad Jezioro Żywieckie. Możemy przespacerować się brzegiem jeziora, podziwiać widoki i gdy zgłodniejemy wybrać się na burgera! 

Nad Jeziorem Żywieckim zaparkowany jest foodtruck "Masny Burger", którego flagowym daniem są oczywiście burgery. Dlaczego są takie wyjątkowe? 

W menu znajdziecie wiele burgerów, które łączą klasyczne amerykańskie podejście z polskimi akcentami. Każdy z burgerów składa się z 200 gramowej porcji najwyższej jakości mięsa wołowego, warzywnych dodatków oraz własnoręcznie robionych sosów, które wydobywają smak mięsa i pozostałych składników. Każda partia mięsa jest starannie dobierana, a w przygotowywaniu burgerów wykorzystywane są sezonowe warzywa. 

Od niedawna w ofercie "Masnego Burgera" pojawiła się możliwość wyboru bułki. Zamawiając burgera możemy wybrać czy chcemy jasną czy ciemną bułę. 

W "Masnym Burgerze" zjemy również frytki, stripsy z frytkami czy bardziej regionalnie - oscypka z żurawiną. W menu znajduje się także propozycja dla fanów owoców morza, którzy mogą posmakować panierowanych krewetek, a dla dzieciaków są lody. 

Weekend z "Masnym Burgerem"

Foodtruck zaparkowany jest na skrzyżowaniu ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z ul. Plażową w Zarzeczu. "Masny Burger" jest czynny codziennie od godziny 11.00 - 20.00.

 Wybierzcie się nad Jezioro Żywieckie. Burgery smakują przecież najlepiej na świeżym powietrzu

Więcej informacji o "Masnym Burgerze" znajdziecie na ich profilu facebookowym