Oferty sponsorowane

Centrum Języka Angielskiego All Inclusive w Żywcu zlokalizowane przy ulicy Komorowskich 95  zaprasza na zajęcia z języka angielskiego!

Prowadzimy kursy dla wszystkich grup wiekowych od 7-latków po osoby dorosłe. Kształcimy również maturzystów i ośmioklasistów.

Aby nauka języka angielskiego była skuteczna zachęcamy do jej rozpoczęcia już od lat najmłodszych. Jako jedyna szkoła na Żywiecczyźnie nie zakupujemy podręczników, bo uważamy, że wiedzę można zdobywać innymi, ciekawszymi i bardziej efektywnymi sposobami. Pracujemy różnymi metodami dobierając je do potrzeb ucznia.

Raz w miesiącu w niektórych grupach organizowane są tzw. ''watching lesson'', czyli lekcje, gdzie uczestnicy mogą obejrzeć filmy w języku angielskim lub opanować dany materiał z pomocą lektora zza granicy. Ważna jest u nas komunikacja i praca w grupach. Młodsi uczestnicy tworzą różnego rodzaju plakaty, a następnie je omawiają w języku angielskim. Nieco starsi przygotowują prezentację na wskazany temat, a następnie tworzą ''brainstorming''. Nauka u nas to nie tylko teoria, zasady, gramatyka...Jest to również poznanie kultury krajów anglojęzycznych, ich tradycji oraz zwyczajów.

Uczniowie uczą się w grupach od 7 do 10 osób, dzięki temu lektorzy mogą podejść do każdego uczestnika indywidualnie.

W naszym centrum możliwa jest również nauka w postaci on-line.

Więcej informacji na temat kursów znajdują się na stronie internetowej allinclusive.edu.pl

Zapraszamy również do śledzenia nas na facebooku.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 663-972-136.