Oferty sponsorowane

Kebab należy do jednego z najpopularniejszych dań street foodowych. Potrawa ta łączy lubiany przez dużą grupę ludzi smak i wiele wartościowych składników. W Żywcu powstał nowy lokal serwujący to danie i wyróżnia się na tle innych punktów oferujących tę potrawę.

MK Kebab przy ulicy Kościuszki 44 serwuje kebab zarówno w tradycyjnych formach – w bułce, cieście i na talerzu oraz w rzadziej spotykanych i ciekawych formach – w chlebie tureckim, picie arabskiej oraz w jednej z najsmaczniejszych postaci – kapsalon – czyli m.in. mięso, frytki lub ryż turecki, warzywa zapieczone z serem.

W MK Kebab coś dla siebie znajdą również osoby poszukujące dań bezmięsnych. Poza ciekawym menu nowy lokal wyróżnia się sosami własnej produkcji, świeżymi warzywami bardzo dobrej jakości a do wyboru mamy mięso drobiowe lub wołowe. Dodatkowym ukłonem w stronę gości jest karta stałego klienta, której właściciele przy zamówieniu 9 kebabów 10 otrzymają gratis. MK Kebab czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-23.00, w sobotę w godzinach 11.00-24.00 oraz w niedzielę w godzinach 13.00-22.00

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ