Oferty sponsorowane

Jesienią w Hurtowni Materiałów Budowlanych BUDOWLANKA został otwarty nowy salon sprzedaży Bram i Ogrodzeń Wiśniowski! Jeśli szukasz wymarzonej bramy, ogrodzenia czy drzwi to zapraszamy po indywidualną wycenę. Chętnie pokażemy dostępne nowości jak np. kolekcja HOME INCLUSIVE, gdzie bramy ogrodzenia i drzwi zaprojektowane są w jednym designie. Jeśli połączymy tę kolekcję z systemem SMART CONECTED na telefon to stworzymy inteligentny dom szyty na miarę naszych marzeń.

Wybierając bramę garażową możemy zastanowić się nad najnowszą technologią segmentową dla bram Uni Therm, Uni Pro i Prime, jak również bramami roletowymi, uchylnymi i rozwiernymi. Wybierz najkorzystniejszy wariant dla Twojego domu.

Systemy ogrodzeń WIŚNIOWSKI to ogrodzenia posesyjne, które łączą design wspólny dla bramy, panelu ogrodzeniowego, furtki a nawet specjalnej skrzynki na listy MULIBOX. Brama w takim systemie może być przesuwna z niezawodnym silnikiem, lub skrzydłowa.

Zapraszamy do naszej hurtowni na Kopernika 61a, a wspólnie przy kawie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Możemy też wycenić bramę i ogrodzenie online. Wystarczy kontakt do nas: 33 475 40 00 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.