Odkrywaj Podbeskidzie w wakacyjnej grze terenowej Beskid Media

Odkrywaj Podbeskidzie w wakacyjnej grze terenowej Beskid Media

Nie macie pomysłu na wakacyjny wyjazd? Chcielibyście odkryć coś nowego w najbliższej okolicy? Spółka Beskid Media zaprasza do udziału w grze terenowej, w której do zdobycia są nie tylko niesamowite przeżycia, ale też cenne nagrody!

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem nauki i pracy zdalnej. Jeśli z utęsknieniem wypatrujecie wszelkich okazji do aktywnego spędzania czasu, gra terenowa Beskid Media będzie idealnym rozwiązaniem. Lokalny operator telekomunikacyjny organizuje zabawę, w której do zdobycia są smartfony, opaski sportowe, gadżety elektroniczne i firmowe upominki.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w grze?

Pierwszy krok to pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej Beskid Media Online, dostępnej dla systemu Android. W grze mogą wziąć udział zarówno obecni klienci Beskid Media, jak też osoby, które nie korzystają z usług operatora. Po zalogowaniu lub rejestracji należy udać się w wybrane miejsce, odnaleźć specjalny kod QR, zeskanować go w aplikacji i odpowiedzieć na pytania. Wszystkie te czynności pozwalają na zdobycie punktów. Do zgarnięcia są 84 punkty, a trzy osoby, które uzyskają taki wynik w najkrótszym czasie, mają szanse na zdobycie nagrody głównej, czyli smartfonu z darmowym rocznym abonamentem w Beskid Media. To nie wszystko – za uchwycenie autobusów MZK Żywiec z reklamą Beskid Media można zyskać dodatkowe bonusy: nawet pół roku darmowego abonamentu

Do zabawy włączyły się 23 gminy, a każda z nich wytypowała jedno miejsce, do którego warto dotrzeć. Na trasie znajdują się m.in. Ciężki Schron Bojowy w Węgierskiej Górce, Bacówka w Przybędzy, Źródło Matki Boskiej w Złatnej, Mural w Lipowej, Góra Żar w Międzybrodziu Bialskim czy Schronisko na Hali Miziowej.

Punkty można zdobywać do 30 września 2021 r. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie: https://www.beskidmedia.pl/artykul/533/45/Wez-udzial-w-wakacyjnej-grze-terenowej-i-wygraj-nagrody/.

Zachęcamy do udziału!


Drukuj   E-mail